Shadow Of Mordor Türkçe Yama

Shadow Of Mordor Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.04 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.04 MB)

Shadow Of Mordor Türkçe Dil Yama Paketi

Shadow Of Mordor Türkçe yama indir, oyunun Türkçe dublajı, altyazı ve menüleri tamamen Türkçe diline çeviriliyor. Middle Earth Shadow Of Mordor için oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan % 100 Türkçe yamasını ücretsiz pc bilgisayara indirebilirsiniz.

Eğer yabancı dil bilgimiz yoksa ve oyunu Türkçe oynayarak görevlerini daha verimli yaparak oynamak istiyorsanız % 100 Türkçe yama indirip oynayın. Oyunun tüm görevlerini anlayarak oynayabilmeniz için altyazıları, ayarlar, menü seçenekleri ve diğer herşey Türkçe olarak daha iyi oynayabilirsiniz.

Shadow Of Mordor Kurulumu

Middle Earth Shadow Of Mordor Türkçe yama kurulum için, indirmiş olduğunuz arşiv dosyası içerisinde bulunan Middle-earth_Shadow_of_Mordor_TR_Yama_v1.00.exe isimli dosyası çalıştırın. Bunu yapmadan önce mutlaka oyunu kapalı tutun. Oyunun kurulu olduğu Shadow Of Mordor dizinini göstermeniz istenecektir.

Oyunun bilgisayarda kurulu olduğu dizinde bulunan ShadowofMordor.exe dosyasını seçin. Dosyayı tanıttıktan sonra Türkçe dil yama paketi kurulumu tamamlanmış olacaktır. Eğer yamayı sevmediyseniz programlar kısmından yamayı kaldır yamarak oyunun İngilizce diline dönderebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • Shadow Of Mordor Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN