Shabakaty Cinemana

Shabakaty Cinemana

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.5.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16 MB) iOS indir Android indir APK indir

Shabakaty Cinemana APK Android Dizi ve Film İzle

Shabakaty Cinemana APK indir, Shabakaty Cinemana android mobil cihazlarda hızlı ve ücretsiz bir şekilde film ve dizi izlemek isteyenler için film dizi izleme uygulamasıdır.

Shabakaty Cinemana, film ve dizilere olan ilginize bağlı olarak tercih edebileceğiniz en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Bugün binlerce kişi tarafından tercih edilen Shabakaty Cinemana aslında film dizi izleme uygulaması olarak da tanımlanabilmektedir. Uygulamanın içerisine girdiğiniz zaman film ya da dizilerden herhangi birini aratabilir, aradığınız görüntüleri kolayca bulabilirsiniz. Seyretmek istediğiniz şeyi basit şekilde bulmanıza yardımcı olan uygulama bunun dışında izledikten sonra puan verme fırsatı da tanımaktadır. Binlerce kişiden biri olarak siz de seyrettiğiniz filmler ya da diziler için puan verebilir, tercih ederseniz yorum bırakabilirsiniz.

Shabakaty Cinemana İndir

Shabakaty Cinemana APK indirmek için android işletimli cep telefonuna ya da tablete sahip olmanız gerekmektedir. Bu iki cihazdan herhangi birine kolayca inen uygulama anında kullanıma açılmaktadır. Kendi profilinizi oluşturmanızı isteyen Shabakaty bu profilden kaydettiklerinizi, yorumlarınızı ve puanlarınızı takip etmenize de yardımcı olmaktadır.

İyi, güvenilir, kaliteli ve hızlı bir film uygulamasına ihtiyacınız olduğunda Shabakaty Cinemana apk indirebilir, kullanım kolaylığını keşfedebilirsiniz. Cihazınızda sorunsuz çalışacak olan bu uygulama tamamıyla ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • Amazon Prime Video Amazon Prime Video
    ingilizceÜcretsiz28.0 MB
  • IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV
    TürkçeÜcretsiz19,1 MB