IMDb Movies & TV

IMDb Movies & TV

Versiyon/Sürüm8.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19,1 MB
ÜreticiIMDb
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (19,1 MB) iOS indir Android indir APK indir

IMDb Movies & TV APK Android Film Fragmanları

IMDb Movies & TV APK indir, IMDb Movies & TV android mobil cihazlarda dizi ve sinema filmlerin fragmanlarını izleyebileceğiniz film uygulamasıdır.

IMDb Movies & TV, izlediğiniz filmlerin sizin için puanları önemli ise tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Ben puanı yüksek olan filmleri izlemeyi tercih ederim diyen herkes IMDb Movies uygulamasında, başarılı yapımları görebilmektedir. IMDb puanına göre kategorize edilmiş filmleri görüp dilediğiniz herhangi bir tanesini tercih edebilir, istediğiniz şekilde açıp bilgi edinebilirsiniz.

Film uygulaması hakkında yanlış bilinen konulardan bir tanesi izlenebileceğine inanılmasıdır. IMDb Movies & TV APK indirdikten sonra film yayını yapan bir uygulama değildir. Yalnızca filmler hakkında bilgi veren, yönetmenden oyuncuya kadar birçok konuda detaylara hâkim olmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır.

IMDb Movies İndir

IMDb Movies & TV APK indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlara birkaç dakika içerisinde inen uygulama sonrasında kolaylıkla açılmaktadır. İndirdikten sonra size özel profil oluşturan sistemde izlediğiniz filmlere puan verebilir, yorumlar bırakabilirsiniz. Bununla beraber henüz izlemedikleriniz için özel bir liste oluşturabilirsiniz.

Android film uygulaması film izleme programından ziyade filmleri öğrenme, bilgi edinme konusunda yardımcı olan bir uygulama herkese gereklidir. Böylece film izleme programı android bilgiden sonra çok daha yararlı olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Dizilla Apk indir Dizilla Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1.5 MB
  • Amazon Prime Video Apk indir Amazon Prime Video Apk indir
    ingilizceÜcretsiz28.0 MB
  • IMDb Movies & TV HAKKINDA YORUM YAZIN