Amazon Prime Video Apk indir

Amazon Prime Video Apk indir

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu28.0 MB
ÜreticiAmazon Mobile
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Prime Video Kanallarına Üye olma İstenilen Kanal Abone olma Se.enekleri ile En iyi Flim Dizi izleme Android Mobil Uygulaması

Amazon Prime Video Apk indir, Amazon Prime Video ile android mobil cihazlarınızdan film ya da dizi izlemekten keyif alanların ilk tercihlerindendir. Piyasada android uygulamalar arasında önemli bir yere sahip olan Amazon Prime Video keyifli vakit geçirmek için hizmet verir. İzlediğiniz dizi ya da filmin kalitesi sizin için önemli ise bu dizi-film izleme uygulaması sayesinde 4K ya da HDR kalitede izleme şansı yakalayabilirsiniz.

Amazon Prime Video Özellikler

Amazon Prime Video apk uygulaması, ses getiren filmleri bünyesinde barındıran özel bir uygulamadır. Yalnızca filmler için değil aynı zamanda izlemek istediğiniz diziler için de bu uygulamayı tercih edebilmeniz mümkündür.

Türkiye’ye giriş yaptığı andan itibaren binlerce kişi tarafından seyredilen uygulama yavaş yavaş gelişiyor. Amazon Prime Video apk her ne kadar Türkçe alt yazı desteği az olsa da izleyenler İngilizce arayüzden de izleme keyfi elde ediyor.

Amazon Prime Video Kullan

Amazon Prime Video uygulamanın kullanım avantajlarından biri çevrimdışı kullanıma onay vermesidir. İnternete bağlı olmadığınız zamanlarda da film ya da dizi izleyebilirsiniz.

Uygulama kullanıcılarından biri olabilmeniz için ilk ay deneme sürümünü indirebilirsiniz. Cep telefonu ve tabletlerde kullanılan uygulama android işletimli tüm cihazlarda sorunsuz şekilde çalışabilir.

    Benzer Programlar

  • Dizilla Apk indir Dizilla Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1.5 MB
  • Shabakaty Cinemana Shabakaty Cinemana
    İngilizceÜcretsiz16 MB
  • Amazon Prime Video Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN