Şeker Patlatma Oyunu

Şeker Patlatma Oyunu

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiCandy Game TT Studio
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 4,50 .5)
Loading...

Candy Crush Saga Benzeri Şeker Oyunu

Candy Crush Saga, Cand Blast ve Bejeweled benzeri android ve tabletlerde oynanabilen ücretsiz şeker oyunudur. Küçüğü ve büyüğü demeden herkesin çok beğenerek oynadığı oyun arasında yer alan akıllı cihazların vazgeçilmez oyunları arasında yer alıyor.

Şeker Patlatma Beceri Oyunu Nasıl Oynanır?

Ekranda dizili olan şekerlerin benzerlerinden 3 veya daha fazlasını bir ara getirerek onları patlatarak bölümleri hamle hakkımız bitmeden geçmeye çalışıyoruz. Mantıklı hamleler yaparak daha çok şekeri patlatarak en yüksek puan toplayarak diğer bölüme geçmek hedeflerimiz arasında yer alıyor. Şeker Patlatma Android Şeker Patlatma Oyunu dokunmatik kontrollerle kolayca oynanabilen oyunda yüzlerce bölümü geçerek en yüksek puanları elde edin. Boş zamanlarınızı eğlenceli şeker oyunuyla geçirmek isteyenler için tavsiye ettiğimiz android oyunları arasında yer alıyor.

Oyun tam 3 farklı oyun modunda geçmektedir. Şeker Patlatma Oyunu klasik, yeni mod ve zamana karşı isimli oyun modlarıyla birbirinden farklı bölümlerle sizlere oyunda eşlik ediyor. Dilediğiniz oyun modu seçerek oyuna başlayın. Şekerleri patlatmak isteyenlerin karşımıza çıkan bomba ve yıldırımlı şeker bonuslarını patlatarak daha fazla şekeri yok etmeye ve daha çok puan toplamak için bunu yapmanız gerekiyor.

550 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Growtopia Growtopia
  İngilizceÜcretsiz76.7 MB
 • Block Craft 3D Block Craft 3D
  İngilizceÜcretsiz101 MB
 • Uzman Hedef Şişe Atıcı Uzman Hedef Şişe Atıcı
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz98.5 MB
 • Fidget Spinner Fidget Spinner
  İngilizceÜcretsiz103 MB
 • Şeker Patlatma Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN