Salt Chef Oyunu

Salt Chef Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Ünlü Kasap Nusret Yemek Pişirme Oyunu

Salt Chef Oyunu indir, Dünya çapında ses getiren çok ünlü olan kasabımız Nusret gibi android ve mobil tablet üzerinde et ve yemek pişirme uygulama oyunudur. Aşçımız temel alınarak tasarlanan oyun gelişmiş yemek pişirme malzemeleriyle yemek yapmayı eğlence haline getirebilecek uygulamadır.

Salt Chef Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde et yemeklerini pişirmek için bize belli bir süre veriliyor istenilen zaman zarfı içerisinde Nusret hareketleri yaparak eti pişiriyoruz. Oyunu en çok eğlenceli yapan kısımsa ünlü kasap Nusret gibi et pişiriyor olmasıdır. Salt Chef Android Nusret Et Pişirme Oyunu bizlere yemek pişirme reflekslerini en iyi şekilde test etmemizi sağlıyor. Eti ızgaraya attıkan sonra parmağınız ekrana dokunarak sürükleyin ve et pişirme Nusret hareketlerini gerçekleştirin.

Nusret yemek pişirme Salt Chef oyununda arka arkaya yapacağımız el hareketlerinin tamamı başarılı algılandığında diğer et pişirme bölümüne geçebilirsiniz. Nusret’in ünlü tuz dökme hareketini oyun içerisinde android cihazınızda yaparak refleksinizi ve yemek pişirme deneyiminizi test edin.

    Benzer Programlar

  • X-Ray Apk X-Ray Apk
    İngilizceÜcretsiz7.7 MB
  • Decision Roulette Decision Roulette
    TürkçeÜcretsiz20.1 MB