SafeIP

SafeIP

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.0.0.2602
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu2.41 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.41 MB)

SafeIP IP Gizleme ve Engelli Sitelere Giriş Programı

SafeIP indir, Ücretsiz anonim gezinti programı IP adresini gizler ve yasaklı sitelere giriş yapmanıza olanak tanır. Proxy ayarlarını otomatik ayarlar ve üst düzey internet güvenliği sağlar. SafeIP ülkemizde engelli sitelere giriş izni için tüm internet ayarlarını yaparak erişimi kolaylaştırır.

SafeIP Nasıl Kullanılır

İnternet bağlantı ayarlarını sanki başka bir ülkenin konumundan giriş yaptığımızı gösterir. SafeIP proxy ayarları ve IP gizleme özelliği sayesinde bizi takip etmek isteyen web sitelerine karşı korur. İnternet üzerinde yapmış olduğumuz tüm davranışları gizler ve güvenli bir internet gezintisi için ortam hazırlar.

Yasaklı sitelere giriş programı olarak kullanımı yaygındır. SafeIP internet üzerinde gizli sörf yapabilmemiz adına tüm ayarlamaları otomatik gerçekleştirir. Safe IP gizleme özelliği sayesinde bizi takip etmek isteyen web sitelerini ve hackerlara karşı üst düzey güvenlik önlemleri alır. İnternete kendi sunucuları üzerinden bağlantı kurmamıza imkan tanır.

Çoklu dil desteği içerisinde Türkçe dil desteği ile Türk kullanıcıları anonim gezinti programını kolayca kullanımı için yer verilmiştir. Şık modern tasarımı ve basit arayüz ekranı ile her seviyeden kullanıcı ücretsiz indirip kullanabilir.

    Benzer Programlar

  • AdClear Ad Blocker By Seven AdClear Ad Blocker By Seven
    TürkçeÜcretsiz18.6 MB
  • VeePN indir VeePN indir
    TürkçeÜcretsiz46.10 MB