RTÜK Filtre

RTÜK Filtre

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.83 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/ Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.83 MB)

Kötü içerikli Siteleri Engelleme Programı

RTÜK Filtre indir, Microsoft üreticisi’nin geliştirmiş olduğu ücretsiz en iyi RTÜK Filtre internet güvenlik yazılımıdır. Çocuklarımızı kötü amaçlı internet sitelerden engelleme yasaklama yazılımıdır. Büyüklerimizin çocuklarını kolay bir şekilde kontrol edebilmeleri için üretilmiş yazılıma herkes ücretsiz sahip olabilir. Yazılım internet ortamında bulunan kötü içerikli siteleri  engelliyor hemde gençlerimizin bu tip internet sayfalarından uzak olmalarını sağlıyor.

Rtük filtre son sürüm indir

RTÜK Filtre

Günümüz çağında teknolojinin de her geçen ilerlemesi sebebiyle bir çok kötü içerikli siteler ile rastlaşmamız mümkün. Bu yüzden gençlerimizin daha iyi bir geleceğe kavuşması adına bu yazılım üretilmiştir. Her geçen gün artan internet kullanımı nedeniyle bir çok +18 siteler ve kötü davranışlar içerebilecek siteler bulunmaktadır. Bu tür internet sayfalarından korunmak için RTÜK Filtre download ederek kötü içerikli sitelerden korunabilirsiniz.

Rtük filtre +18

Eğer sizlerde bilinçli birey olmaya aday olmak istiyorsanız lütfen çocuklarımızın geleceğine bizlerin geleceğine yardımcı olun. İnternet Filitre yazılımı tamamen ücretsiz ve sınırsız hizmet veriyor.  Eğer sizler iyi bireyler internetin faydalı kısmından yararlana çocuklar yetiştirmek istiyorsanız, istenmeyen siteleri engelleme programı sayesinde daha bilinçli duyarlı bir nesil için faydalı bir adım  atmış olacaksınız.

  Benzer Programlar

 • O&O ShutUp10 O&O ShutUp10
  İngilizceÜcretsiz1.8 MB
 • Adguard Adguard
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz169 MB
 • Facebook Password Decryptor Facebook Password Decryptor
  İngilizceÜcretsiz301 KB
 • Real Hide IP Real Hide IP
  İngilizceDeneme Sürümü5 MB
 • RTÜK Filtre HAKKINDA YORUM YAZIN