Rocket VPN

Rocket VPN

Versiyon/Sürüm1.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.5 MB
ÜreticiLiquidum Limited
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Rocket VPN Android Apk Mobil İnternet Güvenliği ve Yasaklı Sitelere Giriş

Rocket VPN apk indir, Rocket VPN Android ve tablet kullanıcılarının verilerini şifreleme yaparak güvende tutar ve yasaklanmış olan tüm Web sayfalarına giriş izni veren mobil vpn uygulamasıdır. Rocket VPN apk ülkemizde giriş izni kısıtlanmış olan içeriklerin engellerini kaldırma ve internette hızlı ve gizli olarak gezinmek için tasarlanmıştır. Güvenliğinizi ve gizliliğiniz 3. şahıslar tarafından izlenmesini engellemek üzere çalışan android VPN servisidir.

Rocket VPN Program Detayları

VPN programı sadece özgür bir internet kullanabilmek için değil aynı zamanda gizliliği koruma ve kişisel güvenliği sağlamak amaçlı hizmet vermektedir. Rocket VPN Android yasaklı sitelere giriş Programı sizi takip etmek isteyen kullanıcıların konum belirleme gibi işlevlerinde korur. Mobil internetinizi VPN servisi üzerinden kullandığınız için gerçek verilerine ulaşabilme imkanını ortadan kaldırarak güvenliğinizi sağlar. Ücretsiz kullanım seçeneği android kullanıcılara 500 MB’lık veri transfer hakkı sunar ve normal internet gezintileri için bu miktar mobil cihazlar için yeterlidir.

Şifreli Veri Transferi

Rocket VPN servisi verilerinizi şifreleyerek kötü amaçlı internet kullanıcılarının erişimini engeller. Wi-Fi kablosuz ağlarda bile kişisel bilgilerinizin erişimini engeller engelli (yasaklı) sitelere giriş iznini kolaylaştırmak için gerekli altyapı desteğini sunar. İnternetinizi hızlandırır ve girdiğiniz sitelerde hızlı gezinti yapmanızı kolaylaştırır. Rocket VPN mobil proxy desteği sunan android kullanıcılarının denemeden geçmemesi gereken araçlar arasında yer alır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.rocketvpn&hl=tr&gl=US

  Benzer Programlar

 • VPN Robot VPN Robot
  TürkçeÜcretsiz7.21 MB
 • CM Free VPN CM Free VPN
  TürkçeÜcretsiz40.05
 • Rocket VPN HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri