Real Hide IP

Real Hide IP

Versiyon/Sürüm4.3.0.2
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiReal Hide IP
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5 MB)

Bilgisayarın iP Numarasını Gizleme

Real Hide IP indir, İp Numarası Gizleme Programı : İnternetin yaygınlaşması ile kişisel bilgilerin güvenliği ve korunması daha da zor bir hal almıştır. Kişisel bilgilerinizi korumak ve internette güvenle gezinmek için hazırlanan uygulamalar da artık büyük önem taşır hale gelmiştir. İnternet korsanlarının tuzaklarına düşmeden rahat bir şekilde internette gezinebilmek Hider sayesinde pek çok kişinin ortak bir isteğidir.

Real Hide IP Ne İşe Yarar?

İnternet korsanlarının en çok kullandığı yöntem olan siz internette gezinirken sizin IP adresinizi ve bilgilerinizi görüntüleyerek bu bilgileri farklı amaçlarla kullanmalarıdır. Real Hide IP ile bu sorunların üstesinden gelmek ise artık çok kolay. İnternet korsanlarının sizin adresinize ve kişisel bilgilerinize ulaşmak için kullandığı IP görüntüleme yöntemine karşı önlem almak için geliştirilen bu IP adresini gizleme programı sayesinde internette içiniz rahat ederek güvenle dolaşabilirsiniz.

Real Hide IP Nasıl Kullanılır?

Real Hide IP kullanarak internet üzerinde farklı bir IP adresi ile gezinerek kişisel güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca anonim olama özelliği ile istediğiniz zaman istediğiniz sayfayı rahatça görüntüleyebilirsiniz.

Real Hide IP Özelliği

Yaptığınız yorum ve eleştiriler sonrasında erişiminizin kısıtlandığı ya da engellendiği web sitelerine rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi olduğunuzda her hareketinizi izleyen ve kaydeden sitelerin sizi izleyerek verilerinizi kaybetmesinin önüne geçer.  IP adresini gizleme programı sayesinde internette gönül rahatlığı ile güvenli bir şekilde gezinebilir, kişisel güvenliğinizi dert etmeden rahatça aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Program Engelleyici Program Engelleyici
    TürkçeÜcretsiz28.40 MB
  • RoboForm Password Manager RoboForm Password Manager
    İngilizceÜcretsiz21.2 Mb
  • Real Hide IP HAKKINDA YORUM YAZIN