Resident Evil 5 Türkçe Yama

Resident Evil 5 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.0 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20.0 MB)

Resident Evil 5 Oyunçeviri Türkçe Yama Dil Paketi

Resident Evil 5 Türkçe yama indir, Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Resident Evil 5 oyunu için % 100 Türkçe dil paketidir. Ücretsiz hazırlanan ve oyunu Türkçe olarak oynamanıza imkan tanıyan yamadır.

Capcom tarafından hazırlanan hayatta kalma ve korku oyunu temalı serinin 4. oyunu ile oyun severlerine yeni bir oyun deneyimi getirmiştir. Oyundaki görevleri başarıyla yapabilmek ve oyun senaryosunu layıkıyla anlayabilmek adına mutlaka Resident Evil 5 Türkçe yama dosyasını ücretsiz indirin.

Resident Evil 5 Oyun Hikayesi

Oyunda Mercenaries modunda oynarsak ormanda karşımıza çıkan zombilere karşı savaşarak hayatta kalma yeteneklerimizi test ediyoruz. Oyun hikayesi Afrika’nın tenha bir köyünde geçmektedir. Kahramanımız Chris Redfield ve yardımcısı Sheva Alomar ile zombilerle girdiğimiz savaşlarda ölmemeye çalışıyoruz. Oyunun birçok bölümü diyaloglar ile geçtiği için altyazıları, Türkçe dublaj ve oyun menüleri % 100 Türkçe dil paketi olarak ekrana yansıtılıyor.

Resident Evil 5 Türkçe Yama Kurulum

Yama sayesinde oyun içerisindeki menüler, altyazıları, görev metinleri ve diğer metinler Türkçe diline çeviriliyor. Eğer Windows 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan Resident_Evil_5_Turkce_Yama.exe dosyayı çalıştırmanız gerekiyor. Oyunun kurulu olduğu yere oyun kapalıyken nativePC klasörünü kopyalamanız yeterli olacaktır.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • Resident Evil 5 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN