Refresh Windows 10

Refresh Windows 10

Versiyon/SürümWin10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu335 KB
ÜreticiMicrosoft
İşletim Sistemi Windows 10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (335 KB)

Refresh Windows 10 Insider Win 10 Kurulumu

Refresh Windows 10 indir, işletim sistemini bilgisayarına ücretsiz kurulumunu yapmak isteyen kullanıcılar için Windows 10 Insider sürümünü kuran programdır. Win 10 sisteminde bulunan fazlalıklar için sistemi rahatlatan yenileme aracı sayesinde Windows 10 performansını hızlandırabilirsiniz.

Windows 10 Sistemini Yenileyin

Refresh Windows 10 (Yenileme) Win 10 Kurulum Programı ile özellikle bilgisayarı Windows 10 yüklü şekilde satın alan kullanıcıların bilgisayarlarında kullanılan ve en çok kullanılmayan gereksiz programlara yer vermiştir. Gereksiz kullanılmayan Win 10 programları sistemin belleğini yoruyor ve çalışma performansını bir hayli yavaşlatıp sistem kapasitesini doldurmaktadır. Win 10 Refresh yazılımı sayesinde kullanıcılara daha performanslı yepyeni bir işletim sistemi kullanmalarını sağlıyor.

Windows 10 Insider Kurulumu

Eğer işletim sisteminizi lisanslı ise Win Refresh programını kullanabilmeniz engellenmiştir. Lakin kurulum aktivitesinin sorunsuz yapılabilmesi Windows 10 Insider önizleme sürümü başarıyla yüklenebilmektedir. Final sürümünü kullanabilmeniz için Microsoft Windows 10 üreticisi gelecek zaman içerisinde daha çok iyileştirmeler yapması beklenmektedir. Refresh Windows 10 yenileme işlemi kurulum dosyasını indirdikten sonra 3 GB gibi bir dosya indiriyor. İndirme bittikten sonra otomatik kurulum gerçekleşiyor ve gereksiz programlardan kurtulmanızı sağlayarak sistem performansının daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Refresh Windows 10 (Yenileme) programı bilgisayar işletim sisteminde herhangi bir değişiklik meydana getirmeden dosyalarınızda bozulmalar olmadan yükleme gerçekleştiriyor. Kurulumu Windows.old klasörü içerisine yerleştirerek yapıyor. Böylelikle bilgisayarınızda bulunan dosyalar kaybolmadan ve değişiklik olmadan eski verileriniz aynı kalacak şekilde Win 10 kurulumunu tamamlıyor. Daha stabil, hızlı ve tertemiz bir sistem kullanmak istiyorsanız mutlaka indirip kurulumunu yapmanızı tavsiye ediyorum.

Refresh Windows 10 Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Refresh Windows 10 HAKKINDA YORUM YAZIN