Refresh Windows 10

Refresh Windows 10

Versiyon/SürümWin10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu335 KB
ÜreticiMicrosoft
İşletim Sistemi Windows 10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (335 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Refresh Windows 10 Insider Win 10 Kurulumu

Windows 10 işletim sistemini bilgisayarına ücretsiz kurulumunu yapmak isteyen kullanıcılar için Windows 10 Insider sürümünü kuran programdır. Win 10 sisteminde bulunan fazlalıklar için sistemi rahatlatan yenileme aracı sayesinde Windows 10 performansını hızlandırabilirsiniz.

Windows 10 Sistemini Yenileyin

Refresh Windows 10 (Yenileme) Win 10 Kurulum Programı ile özellikle bilgisayarı Windows 10 yüklü şekilde satın alan kullanıcıların bilgisayarlarında kullanılan ve en çok kullanılmayan gereksiz programlara yer vermiştir. Gereksiz kullanılmayan Win 10 programları sistemin belleğini yoruyor ve çalışma performansını bir hayli yavaşlatıp sistem kapasitesini doldurmaktadır. Win 10 Refresh yazılımı sayesinde kullanıcılara daha performanslı yepyeni bir işletim sistemi kullanmalarını sağlıyor.

Windows 10 Insider Kurulumu

Eğer işletim sisteminizi lisanslı ise Win Refresh programını kullanabilmeniz engellenmiştir. Lakin kurulum aktivitesinin sorunsuz yapılabilmesi Windows 10 Insider önizleme sürümü başarıyla yüklenebilmektedir. Final sürümünü kullanabilmeniz için Microsoft Windows 10 üreticisi gelecek zaman içerisinde daha çok iyileştirmeler yapması beklenmektedir. Refresh Windows 10 yenileme işlemi kurulum dosyasını indirdikten sonra 3 GB gibi bir dosya indiriyor. İndirme bittikten sonra otomatik kurulum gerçekleşiyor ve gereksiz programlardan kurtulmanızı sağlayarak sistem performansının daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Refresh Windows 10 (Yenileme) programı bilgisayar işletim sisteminde herhangi bir değişiklik meydana getirmeden dosyalarınızda bozulmalar olmadan yükleme gerçekleştiriyor. Kurulumu Windows.old klasörü içerisine yerleştirerek yapıyor. Böylelikle bilgisayarınızda bulunan dosyalar kaybolmadan ve değişiklik olmadan eski verileriniz aynı kalacak şekilde Win 10 kurulumunu tamamlıyor. Daha stabil, hızlı ve tertemiz bir sistem kullanmak istiyorsanız mutlaka indirip kurulumunu yapmanızı tavsiye ediyorum.

Programın Ekran Görüntüsü

366 kez indirildi

Benzer Programlar

 • APKTOW10M APKTOW10M
  enÜcretsiz20 MB
 • Andy Andy
  enÜcretsiz364 MB
 • Game Hacker Game Hacker
  İngilizceÜcretsiz696 KB
 • Droid4X indir Droid4X indir
  İnglizceÜcretsiz2.47 MB
 • Refresh Windows 10 HAKKINDA YORUM YAZIN