Recuva indir

Recuva indir

Versiyon/Sürüm1.53.1087
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.23 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.23 MB)

Recuva Silinen Dosyaları Kurtarma (Geri Getirme) Programı

Recuva indir, Windowssistemli bilgisayar kullananlar için dosya veri kurtarma programıdır. Recuva silinen dosyaları ve fotoğraflarınızı kurtarma işlemini en sağlıklı olarak yapmaktadır. Bilgisayarlarınızda bilerek veya yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarmak için kullanılan recuva professional ücretsiz bir kurtarma programı ile silinen bütün dosyalarınızı geri getirmenizi sağlayacaktır.

Silenen dosyayı bulma genellikle pogramı kullandığımız ilk amaç olarak günlük hayatımızda bilgisayarımızı kullanırken anlıklıkla silmiş olduğumuz dosyaları kurtamak adına Recuva professional (kurtarma) programını kullanma ihityacı hissederiz. File recovery free ile yanlışlıkla geri dönüşüm kutusunu boşaltabiliriz veya direk şift  del tuşunu kullanarak silme işlemi gerçekleştirdikten sonra  sildiğimiz programın bizim ihtiyacımız olan bir programı sildiğimiz farkedince ne yapacaz diye telaş etmeden Recuva dosya kurtama programı ile silinen dosyalarımızı geri getirme işlemi yapabiliyoruz.

Recuva veri kurtarma programı herkesin kullanabileceği basit kullanışlı bir arayüzüne sahip bir program oalrak sizlere silinen dosyaları adım adım nasıl kurtarmamız gerektiğin yönlendirerek silmiş olduğunuz dosyayı geri getirme işlemini tamamlamış olacaksınız. Bilgisayarınızda buunan yanlışlıkla silinen kaybolan bütün dosyalarınızı ( Silinen dosyaları geri getirmek) kolay bir şekilde recuva programı sayesinde dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Recuva Özellikleri

Dosya kurtarma programı özellik olarak sizlere ne tür bir dosya olduğunu sorarar o yönde arama yapmakta size detaylı olarak bilgi döküman sunmaktadır. Dosya kurtarma programı için normal bir aram yaptıktan sonra dosyalarınız hala listelenen kısımda çıkmadıysa bu kezde kapsamlı bir arama seçeneği sunarak sizlere detaylı bir arama şekli sunmaktadır.

 • Silinen dosyaları geri getirme programıdır
 • Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarır
 • Ücretsizdir
 • Türkçe dil desteği
 • Dahili ve harici diskler üzerinde tarama
 • Bilgisayardan ve taşınabilir bellekler üzerinde dosya kurtarma işlemi
 • Kaybolan dosyalara zarar vermeden işlem yapar
 • Profesyonel dosya arama seçenekleri

Program windows tabanlı bilgisayar kullanıcıları için hizmet vermektedir ve indirson.com sitemizide olduğu gibi bir çok program sitesinde popüler listesin de yer alan faydalı bir programdır.

Recuva Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Sejda Repair PDF Sejda Repair PDF
  ingilizceÜcretsiz
 • 7-Data Recovery Suite 7-Data Recovery Suite
  İngilizceÜcretsiz256 MB