Disk Drill Dosya Kurtar

Disk Drill Dosya Kurtar

Versiyon/Sürüm2.0.0.253
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.73 MB
ÜreticiCleverFiles
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.73 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Disk Drill Silinen Dosyaları Kurtarma

Mac ve Windows PC’lerde bulunan kaybettiğiniz yada yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme ve veri kurtarma programı olarak karşımıza çıkıyor. Her türlü dosya ve verileri kolayca kurtarmanızda yardımcı olan ücretsiz dosya kurtarma aracıdır.

Silinen ve Kaybolan Dosyalarınızı Kurtarın

Disk Drill Veri (Dosya) Kurtarma Programı bilgisayarda önceden kayıtlı ama şimdi kaybettiğiniz veya yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme işlemi yapmaktadır. Video, müzik, oyun, fotoğraf, projeleriniz ve diğer tüm silinen dosya formatlarını geri getirmektedir. Gelişmiş arama seçeneği sayesinde kaybettiğiniz dosyalar üzerinden detaylı arama çalışması yaparak kaybettiğiniz dosyaya yeniden kavuşmanızı sağlar.

Tüm Depolama Cihazlarıyla Uyumlu Çalışır

Veri kurtarma programı sadece bilgisayarlar üzerinde değil harici diskler, USB, flash bellek, taşınabilir hard disk ve yani anlayacağınız tüm depolama cihazları üzerinde kaybettiğiniz silinen dosyaları kurtarır. Disk Drill tam 3 farklı algoritmayı aynı anda çalıştırıp kaybettiğiniz dosyaları bulana kadar arama yapma taramasına devam eder. Sildiğinizi düşündüğünüz veya bulamadığınız hangi dosya olursa olsun aradığınız tüm dosya içeriklerine kolaylıkla ulaşmanızda yardımcı olur.

Kaybolan Dosyalar Nasıl Geri Getirilir

Oldukça kolay bir kullanım için tasarlanan dosya kurtarma programı adeta tüm kullanıcıların kullanabilmesi için tasarlanmış. Kolay kullanımı dışında oldukça hızlı dosya arama yapısına sahiptir. Peki kaybettiğimiz, yanlışlıkla sildiğimiz yada format sonrası silinen verileri kurtarmak için program üzerinde nasıl bir yol izleyeceğimiz çok basit. Tek yapmanız gereken dosyanın boyutunu veya ismini arama butonuna yazarak arama yapmak. Disk Drill Veri kurtarma programını indirip çok büyük zaman harcayıp dosya arama işlemine artık son verebilirsiniz.

204 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • TinyUmbrella TinyUmbrella
  İngilizceÜcretsiz3.51 MB
 • Restore Point Creator Restore Point Creator
  ingilizceÜcretsiz955 KB
 • Undelete Plus Undelete Plus
  Tr-EnÜcretli2.19 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar HAKKINDA YORUM YAZIN