EaseUS Data Recovery

EaseUS Data Recovery

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm9.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiEASEUS
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB)

EaseUS Data Recovery Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

EaseUS Data Recovery indir ,Bilgisayarınızda bulunan tüm silinen dosyaları veya kaybolan hard disk üzerinde bulunan verileri dosya kurtarma aracıdır. Windows tabanlı hard disk üzerinde silinen dosyaları ücretsiz kurtarma yazılımı olarak piyasaya ücretsiz olarak sunulmuştur. Hard disk verileri, usb flash bellekler, hafıza kartları, müzik oynatıcı, dijital kamera ve diğer tüm depolama alanlarında çalışabilir.

Silinen Verileri Kurtarın!

EaseUS Data Recovery Hard Disk Dosya Kurtarma Programı kaybettiğiniz verileri, format sonrası silinen dosyaları, virüs buluşıp siline dosyaları ve tüm silinmiş verileri kurtarma programıdır. Kaybedilen verileri eski haliyle hiçbir değişiklik olmadan getirebilen profesyonel dosya kurtarıcısıdır.

EaseUS Data Recovery Nasıl Kullanılır Nasıl Çalışır

EaseUS Data Recovery Wizard programı tam tamına 3 farklı modda çalışabilmektedir. Bunlar silinen dosya kurtarımı, tam dosya kurtarma ve belirli bir bölümde silinmiş olan dosyaları kurtarma olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak programı açtığımızda kurtarma istediğimiz dosya modunu seçeneklerden seçip taram işlemini başlatabilirsiniz. Dosya kurtarma taraması bittiğinde kurtarmayı istediğiniz dosyanın ön izlemesini yapıp kurtarma aktivitesini yürütebilirsiniz. Resim, müzik, belge, projeleriniz, video, e-posta ve diğer tüm arşivleri ücretsiz olarak kurtarabilir.

Sizlerde kaybettiğiniz verilere özellikle hard disk üzerinde bulunan silinmiş dosyalara hemen ulaşmak istiyorsanız EaseUS Data Recovery PC’ye indirip kurtarma işlemlerini başlatabilirsiniz. Alternatif olarak silinen dosyalarınızı kurtarmak için Recuva programını da deneyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

490 kez indirildi

Benzer Programlar

 • 7-Data Recovery Suite 7-Data Recovery Suite
  İngilizceÜcretsiz256 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • TinyUmbrella TinyUmbrella
  İngilizceÜcretsiz3.51 MB
 • Restore Point Creator Restore Point Creator
  ingilizceÜcretsiz955 KB
 • EaseUS Data Recovery HAKKINDA YORUM YAZIN