Recover My Files

Recover My Files

Versiyon/Sürüm5.2.1
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu31.11 MB
ÜreticiRecover My Files
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.11 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Recover My Files indir, Sizin isteğiniz dışında silinen verilerinizi kolay bir şekilde tekrar eski yerine getiriyor. Recover silinen dosya kurtarma programı bilgisayarınızda önceden kayıtlı olup şimdi bulamadığınız her türlü dosyayı basit bir şekilde bulup getiriyor.

Recover-My-Files

Recover My Files

Sabit diskinizde bulamadığınız verileri geri getirme özelliğine sahip yazılımın nasıl çalıştığını görevlerinin neler olduğunu indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına Dosya Kurtarma Programı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacaktır.

Bilgisayarınza format mı attınız veya kazayla silinen dosyalarınız mı oldu hiç üzülmeyin. Recover My Files Video,resim,oyun,film ve e-posta’da ki silinen dosyaları basit bir yöntemle geri getirebileceksiniz. Ayrıca bilgisayar sisteminde durduk yere çalışma hatası verip açılmayan dosyalarında onarımını gerçekleştirip sorunsuz çalışmasını Recover My Files programı sayesinde sağlayabilirsiniz.

Kurtarılacak dosyaların listesini çıkartıp metin belgesi olarak sizlere sunuyor. Oldukça hızlı bir şekilde silinen dosyaları geri getirme işlemini gerçekleştirip sizlerin işlerini kolaylaştırıyor. Lakin şunu belirtelim deneme sürümü olduğu için verilerin liste dökümanını belirtmiyor.

Recover My Files programı anasitesinden tam sürümünü makul bir fiyata satın alabilirsiniz. Recover My Files basit kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesini sağlıyor.

Programın Kullanım ve Kurulumu

Dosya Kurtarma Programı Ekran Görüntüsü

593 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • TinyUmbrella TinyUmbrella
  İngilizceÜcretsiz3.51 MB
 • Restore Point Creator Restore Point Creator
  ingilizceÜcretsiz955 KB
 • Recover My Files HAKKINDA YORUM YAZIN