R-Studio

R-Studio

Versiyon/SürümRStudio8
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu39.79 MB
ÜreticiR-Tools Technology
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39.79 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Veri Kurtarma Programı

Bilgisayarınızdan veya taşınabilir harici flash disklerinizde ki silinen ve kaybolan verilerinizi sorunsuz bir şekilde geri getirebilen bir yazılımdır.

R-Studio logo

R-Studio

Durmaksızın gelişen teknolojiye ayak uydurabilen sürekli güncel olan yazılım sizler için güzel bir seçenek. Bilgisayarınıda ki veriler yanlışlıkla silindi mi veya flash belleğinize format mı attığınız korkmayın bu uygulama sayesinde gönül rahatlığıyla silinen kaybolan dosyalarınızı geri getirebileceksiniz. Zarar görmüş olan verilerinizi de eski haline getirip kullanmanızı sağlar. Eski yeni demeden tüm dosya sistemleriyle çalışan ve değişik türde formatlanmış olan verileri kolay bir şekilde geri getirir.

Veri Kurtarma kolay kullanılabilir olmasıda her düzeyde ki kullanıcının sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanmasını sağlar. R-Studio (eri Bilgi dosya Kurtarma) zarar görmüş bir çok veriyi eş zamanlı olarak geri getirir. Virüs bulaşmış verilerinizi anti-virüs programınız sildiyse endişelenmeyin bu ücretsiz yazılım sayesinde bütün silinen dosyalarınıza kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Ayrıca sadece silinen verileri geri getirme işlevi sağlamakla kalmaz yedekleme yapma ve imaj formatında veriler almayı sağlamaktadır.

Desteklediği Dosya Türleri: UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux), FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 işletim sistemiyle oluşturulmuş güncellenmiştir. HFS/HFS+ (Macintosh) işletim sistemiylede uyum sağlamaktadır.

Not:Değerli kullanıcılarımız ücretsiz olarak indirdiğiniz deneme sürümü olan Veri bilgi dosya kurtarma uygulaması 64 KB ve üzeri dosyaların kurtarma işlemini gerçekleştirememektedir. Uygulamayı sevdiğiniz taktirde makul bir fiyatla programın web sitesine giderek satın alabilirsiniz. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler. Ekibimize sorunlarınızı bildirerek sizlere yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarın hard disk ve diğer depolama cihazlarında yer alan dosyalarınız silindiği vakit tüm dosyalarınızı bozulmadan eski haliyle geri getirme işlemi yapmaktadır. Ücretsiz ve son sürüm paketinden tüm windows kullanıcıları faydalanabilirler. Kurulum esnasında çekilen ekran görüntülerini inceleyerek program hakkında gereken ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

R-Studio Programı Ekran Görüntüsü

217 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • TinyUmbrella TinyUmbrella
  İngilizceÜcretsiz3.51 MB
 • Restore Point Creator Restore Point Creator
  ingilizceÜcretsiz955 KB
 • R-Studio HAKKINDA YORUM YAZIN