ProtonVPN

ProtonVPN

Versiyon/Sürüm1.4.54
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu29.8 MB
ÜreticiProtonVPN AG
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

ProtonVPN Android için VPN Engelli Sitelere Girme Apk Uygulaması

ProtonVPN apk indir, ProtonVPN android mobil cihazlarda güvenli en engelsiz şekilde gezinti yapabilme imkanı tanıyan yasaklı sitelere giriş ücretsiz Windowsve android VPN uygulamasıdır.

ProtonVPN apk Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz engelli sitelere giriş uygulamasıdır. Chrome tarayıcısı üzerinde kullanabilirsiniz.

ProtonVPN aracı OpenVPN altyapısını kullanan bir servistir. Program temel olarak internette yaptığınız veri trafiğini farklı çoğrafi konumdaki bir bilgisayarda yapıyor gibi göstermektedir. ProtonVPN apk farklı bilgisayardan internete bağlanıyor gibi gezinti yapmanız olanak tanıyan ücretsiz vpn uygulamasıdır.

Yasaklı sitelere mobil giriş için tüm kısıtlamaları ve internet sansürünü aşabilirsiniz. Wikipedia gibi engellenen popüler sitelere erişim desteği sunar. Proton VPN aracı içerisinde veri transferi gibi saçma sapan kısıtlamalarda yer almamaktadır.

ProtonVPN’nin ücretsiz hız limiti servisi bulunmakla birlikte çok az sayıda sunucu desteği sunuyor. Dosya transferlerini desteklemiyor ancak bölge kısıtlamalarını ve yasaklı engellenen sitelere giriş imkanı tanıyor. Sizlere internette güvenli gezinti yapmak istiyorsanız mutlaka ProtonVPN programını ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz mobil vpn uygulaması olan Turbo Vpn Apk konumuzu inceleyip mobil cihalzarınızdan da güvenli bir şekilde internet gezintilerinizi yapabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Orbot Tor Proxy Orbot Tor Proxy
    İngilizceÜcretsiz14,81 MB
  • Secure Vpn Secure Vpn
    İngilizceÜcretsiz3,0 MB
  • ProtonVPN HAKKINDA YORUM YAZIN