ProtonVPN

ProtonVPN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23M
Üretici
İşletim SistemiWindows10 / Android 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23M) Android indir

ProtonVPN Windows ve Android için VPN Programı

ProtonVPN indir, internette güvenli en engelsiz bir şekilde gezinti yapabilme imkanı tanıyan yasaklı sitelere giriş ücretsiz bir Windows VPN programıdır.

Windows 10 bilgisayarınıza ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz engelli sitelere giriş uygulamasıdır. Chrome tarayıcısı üzerinde kullanabilirsiniz.

ProtonVPN aracı OpenVPN altyapısını kullanan bir servistir. Program temel olarak internette yaptığınız veri trafiğini farklı çoğrafi konumdaki bir bilgisayarda yapıyor gibi göstermektedir. Farklı bilgisayardan internete bağlanıyor gibi gezinti yapmanız olanak tanıyan ücretsiz vpn programıdır.

Yasaklı sitelere giriş için tüm kısıtlamaları ve internet sansürünü aşabilirsiniz. Wikipedia gibi engellenen popüler sitelere erişim desteği sunar. ProtonVPN Windows aracı içerisinde veri transferi gibi saçma sapan kısıtlamalarda yer almamaktadır.

ProtonVPN’nin ücretsiz hız limiti servisi bulunmakla birlikte çok az sayıda sunucu desteği sunuyor. Dosya transferlerini desteklemiyor ancak bölge kısıtlamalarını ve yasaklı engellenen sitelere giriş imkanı tanıyor. Sizlere internette güvenli gezinti yapmak istiyorsanız mutlaka ProtonVPN programını ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • FREE VPN FREE VPN
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05