ProduKey (Windows) indir

ProduKey (Windows) indir

Versiyon/Sürüm1.86 MB
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65.17 KB
ÜreticiNir Sofer
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (65.17 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Lisans Görüntüleme Aracı

İnternetten indirilen pek çok programın deneme sürümü süresi dolduğunda kullanılmaz hale gelmektedir. Sahip olduğunuz yasal ürünler de bazı problemler sonucunda bilgisayarınızdan silindiğinde tekrar yüklemek için bazı bilgiler istemekte ve çoğu zaman bu konuda sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için üretilen bazı yama programları sayesinde birkaç dakika içerisinde product key viewer lisans görüntüleme ve yedekleme aracı ile ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanız mümkün hale gelmektedir.

ProduKey Ne İşe Yarar?

Windows bilgisayarınızda yüklü olan programlarınız için kullanabileceğiniz Produ Key viewer sayesinde çok kısa bir sürede size ait olan bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu program sayesinde yüklü olan bütün programlarınız bir kaç dakika içerisinde çok hızlı bir şekilde taranarak yasal ürün anahtarı olarak adlandırılan bilgilere ulaşmanızı sağlar.

ProduKey Nasıl Kullanılır?

Açık, anlaşılır ve sade bir ara yüze sahip olan ProduKey ile otomatik bir şekilde lisanslı ürün anahtarı bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Produkey ekstra bir kuruluma gerek duymayan program zip şeklinde hazırlanmış dosyanın çalıştırılmasıyla kullanıma hazır hale gelmektedir.  Ayrıca Microsoft office uygulamaları ile de uyumlu olan program sayesinde Microsoft office uygulamalarınızın yasal ürün anahtarı bilgilerine ulaşabilir ve bu uygulamaların bütün özelliklerinden kadar faydalanabilirsiniz.

ProduKey Programının Özelliği

Lisans görüntüleyici ile elde ettiğiniz ürün anahtarı bilgilerini farklı dosya formatlarında kaydedebilir ve ihtiyaç duyacağınız ana değin güvenli bir şekilde istediğiniz ortamda saklayabilirsiniz.

173 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
  İngilizceÜcretsiz2.07 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • Asterisk Key Asterisk Key
  İngilizceÜcretsiz452 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • ProduKey (Windows) indir HAKKINDA YORUM YAZIN