Sisma (Şifreleyici)

Sisma (Şifreleyici)

Versiyon/Sürüm5.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.07 MB
ÜreticiDigital Confidence
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.07 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Dosya Şifreleme (Password) Programı (Windows)

Masaüstü bilgisayarlarda şifreleme üzerine en iyi programlardan biri olan Sisma, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar içindir. Daha çok parola yönetim programı olarak tanımlanabilir. Bu program sayesinde çok güçlü parolalar oluşturmanız mümkün. Aynı şekilde parolaları gizleme donanımına da sahip.

Sisma Kullanımı

Dosya ve Hesaplarınızı güven içinde kullanmak istiyorsanız ve Windows işletimine sahip masaüstü bilgisayarınız varsa Sisma, şifreleme (password) aracını kullanabilirsiniz. Parola yönetim programı, sizin için tamamen tesadüfen şifreler oluşturuyor. Kırılması imkânsız olan bu şifreler, daha güvenli kullanım için oldukça ideal.

Farklı veri tabanı fırsatı da sunan program, kullandığınız her hesap için ayrı içerik hazırlıyor. 256 bitlik oldukça güçlü şifreleme donanımına sahip olduğu söylenebilir.

Sisma Detayları

Sisma Parola Yöneticisi ve Dosya Şifreleyici Programı indirme ve kullanma fırsatı ücretiz olan Sisma, şifrelerinizi rahatça gizlemenizi temel alıyor. Herhangi bir hesapta kullandığınız ya da hazırladığınız şifrenin zayıf ya da güçlü olması durumunu değerlendirip sizi uyarıyor. Yakaladığı herhangi zayıf şifre üzerine yenileme talebinde bulunuyor.  Özellikle güvenlik riskinin bol olduğu sosyal medya hesaplarınızı, tarayıp bilgi vermesi çok güzel bir işlev.

Dosya şifreleyici oldukça kullanışlı ve sade bir tasarıma sahip olması pek çok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Üstelik boyutu da oldukça küçük. Ücretsiz indirme fırsatı ve kullanışlı arayüzü ile şifrelerinizi güvenli ve daha rahat kullanmak isterseniz Sismayı indirebilirsiniz. Sizin yerinize bilgisayar ve hesap güvenliğinizi kontrol edip yeniliklerde bulunabilir. Böylece çalınma ya da hesap kaybetme durumunuz ortadan kalkar.

65 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • Asterisk Key Asterisk Key
  İngilizceÜcretsiz452 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • ProduKey (Windows) indir ProduKey (Windows) indir
  İngilizceÜcretsiz65.17 KB
 • Sisma (Şifreleyici) HAKKINDA YORUM YAZIN