PrimoPDF

PrimoPDF

Versiyon/Sürüm5.1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.13 MB
ÜreticiNitro PDF Software
İşletim SistemiWindows Tüm Sürümleri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Temmuz 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.13 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

PDF Dosyası Düzenleme Programı

Windows bilgisayarlarda ücretsiz PDF uzantılı dosya oluşturma, düzenleme, yazdırma ve PDF dosyalarına metin belgelerini dönüştürme programıdır. Oldukça kaliteli PDF dosyası oluşturup dosya üzerinde gerekli metin belgesi ve yazı düzenleme işlemlerini yapın.

PrimoPDF PDF Dosyası Oluşturma Düzenleme Programı indirSON indirip PDF formatına sahip olan dosyalar üzerinde ekran, baskı yapma, ebook (kitap) hazırlama, hazır baskıları kullanabilme ve diğer yazı düzenlemelerini istediğiniz gibi yapın. PDF uzantılı dosyaların güvenliği de programda yer verilmiş olup 40 bit veya 128 bit’e kadar şifreleme yaparak diğer kullanıcıların PDF dosyanıza girip oynamalar yapmasını önlüyor. Koruma altında olan dosyanızın güvenliğide ön planda olunca kullanıcılar PrimoPDF programına kullanmaya yönelmektedir. Çeşitli araçları sayesinde başlık, yazar bilgileri, konu başlığı, anahtar kelimeler gibi çeşitli hizmetide detaylı bir şekilde sunmaktadır.

Program 64 bit işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile uyumlu çalışmaktadır. PrimoPDF sayesinde meydana gelen çift byle ve non-True Type font desteği de bulunmaktadır. Böylelikle PDF dosyası içeriğinde yer alan yazılarda bulunan karakter sorunlarında kolayca çözümleyebilmektedir. Program sürekli güncellenmesiyle geliştirilen özellikleriyle yeni güçlü donanım araçlarıda programa dahil edilmektedir. Yazılım iş görür donanım özellikleri, kolay kullanımı, güvenlik boyutu ve basit kullanım tasarım ekranı bulunmasıyla dikkatleri üzerinde topluyor. En iyi PDF oluşturma ve PDF dosyalarını düzenleme konusunda popüler kullanıma sahip olduğunu söyleyebilirim.

Programın Ekran Görüntüsü

185 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Excel Viewer 2003 Excel Viewer 2003
  trÜcretsiz51.1 MB
 • Excel Online Excel Online
  trÜcretsiz1.41 MB
 • DemirSoft Hesap Makinesi DemirSoft Hesap Makinesi
  enÜcretsiz34.75 KB
 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • PrimoPDF HAKKINDA YORUM YAZIN