PCBoost

PCBoost

Versiyon/Sürüm5.2.29.2016
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu4.70 MB
ÜreticiPGWARE
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.70 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

PCBoost Oyun, CPU ve Bilgisayar Hızlandırıcısı

Bilgisayar CPU belleği, bilgisayar programları ve oyunlarda performans hızlandırmayı sağlayan PCBoost programdır. Bilgisayar yüksek performans çalışmasını sağlayan çok önemli hızlandırıcı programlarındandır.

Performans ve Oyun Hızlandırıcı Programı PCBoost ile bilgisayarınızda yer alan program ve oyunları yenilemeden daha hızlı performansda kullanmanıza yardımcı yazılımdır. Birçok CPU hızlandırıcısı bellek kullanma mantığıyla tasarlanmıştır. Lakin PCBoost programı CPU kullanım sınırlarını artırıp performans düşüklüğü yaşamanızı önler. Böylelikle programlarınız daha hızlı şekilde çalışma performansı gösterir.

Bilgisayar CPU Hızlandırıcısı!

PCBoost bilgisayarınızın gerçek zamanlı olarak CPU dağılımını eş oranlı sağlayarak programların en yüksek performansda çalışmasını sağlar. İşletim sistemine herhangi bir zarar vermeden oyunlarda ve programların çalışmasında yüksek performansda çalışması için yol kateder. Bu sayede oyun severlerin oyunlarda gösterdiği performans artıp daha kaliteli oynama sağlar ve windows programlarının daha yüksek hızda çalışması için hizmet verir. Bilgisayarınızın performans  hızlandırmak ve oyunlarınızı daha hızlı donmadan oynamak isteyenler için performans oyun hızlandırıcı programı oyuna girmeden önce  başlatıp bilgisayarınızda tarama yaptıktan sonra oyununuza girmenizi tavsiye ederiz.

Programın Ekran Görüntüsü

227 kez indirildi

Benzer Programlar

 • BIOS Agent Plus BIOS Agent Plus
  İngilizceÜcretsiz0.64 MB
 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Core Temp CPU Test Core Temp CPU Test
  İngilizceÜcretsiz1.14 MB
 • PCBoost HAKKINDA YORUM YAZIN