Panda Cloud Cleaner

Panda Cloud Cleaner

Versiyon/Sürüm1.1.7
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu34.17 MB
ÜreticiPanda Security
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (34.17 MB)

Panda Cloud Cleaner Antivirüs Temizlik Programı

Bilgisayarınızda bulunan virüs ve antivirüs zararlı yazılımları Panda Cloud Cleaner ile ücretsiz çevirim içi temizleyip güvenliğinizi sağlayan antivirüs indir programıdır. En son teknoloji olan panda bulut koruma teknolojisiyle zararlı yazılımlara karşı windows işletim sistemimizi en iyi şekilde koruma sağlar.

Güvenliğinizi Kontrol Edin!

Ücretsiz Antivirüs Programı Panda Cloud Cleaner sayesinde tüm zararlı yazılımlara karşı etkili güvenlik duvarının oluşturulduğunuz söyleyebiliriz. Zararlı virüslere karşı en etkili çözümlerden birisi olan Panda virüs programı sayesinde artık zararlı antivirüsleri tespit edebilirsiniz. Bilgisayarımızdan silemediğimiz ve tüm dosyalarımıza yayılmış olan virüsleri kolayca silebilmeniz için ücretsiz virüs programıdır.

Nasıl Kurulur?

Virüs programını indirdikten sonra bilgisayarınıza yükleyerek güvenliğinizi sağlamak ve tüm dosyalarınızı virüslerden korumaya başlayın. Panda Cloud Cleaner indirdikten sonra kurulum dosyasına çift tıkladığınızda otomatik kurulum bir kaç adımda gerçekleşecektir. Kurulum biter bitmez hemen şüpheli gözüken dosyaları tarayacak eğer varsa virüsleri temizleyip bilgisayarınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayacaktır.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Panda Cloud Cleaner HAKKINDA YORUM YAZIN