Outlast Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama

Versiyon/SürümV2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26.35 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26.35 MB)

Outlast Korku Oyunu Türkçe Yama Dil Paketi

Outlast Türkçe yama indir, steam oyunu için geliştirilen V1, V2 ve V3 sorunsuz Türkçe dil paketidir. % 100 Türkçe yama sayesinde oyunun menüsü, hikayesi, diyalogları ve ayarları tamamen Outlast oyununu Türkçe diline çeviriliyor.

Oyunun Hikayesi

Oyunçeviri ekibi tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan Türkçe yama ile korku oyununu daha verimli oynayabilirsiniz. Oyunda Miles Upshur adlı kahramanımızı yönetiyoruz. Oyuna terk edilmiş bir hastanede olan dehşet verici bir hikayeye tanık oluyoruz. Miles karakteri yakın dövüşte çok yetenekli olamdığı için kahramanı zayıf gibi düşünebilirsiniz. Outlast Türkçe yama ile oyunun hikayesinde olup bitenleri daha kolay kavrayabileceksiniz.

Oyun içerisinde cep telefonumuzun ışığını kullanarak karanlık ve ıssız koridorlarda ilerliyoruz. Esrarengiz olayların çözümleyebilmek için notlar arıyoruz. Tabiki bu notlar İngilizce olduğu için Türkçe dil paketi size bu konuda yardımcı olacak ve bulduğunuz notları Türkçe olarak okuyabileceksiniz. Oyunun hikayesini daha iyi anlayabilmek için oyundaki altyazıları, menüleri ve notları tamamen Türkçe diline çeviriyor.

Outlast Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan Outlast_TR_Yama_v2.00.exe dosyasını çalıştırın. Yama kurulumuna başlamadan önce oyunu kapatın. Oyun açıkken Türkçe dil paketini kurmaya çalıştığınızda sorunlar çıkabilir. Kurulumu tamamlanınca oyunu giriş yaptığınız ilk olarak karşınıza Türkçe menüler gelecektir.

  Benzer Programlar

 • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
  TürkçeÜcretsiz4,1 MB
 • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • Outlast Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN  Outlast Türkçe Yama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. eray dedi ki:

   adamsın reis

  2. pro adam 123 dedi ki:

   abi crackli de pls

  3. Gökhan Demir dedi ki:

   Yapamayan varsa bana yazsın. instagram : gokhanndemir bende çalışıyor

  4. Emre dedi ki:

   Steamden aldımda bişey olurmu