O&K Print Watch Free

O&K Print Watch Free

Versiyon/Sürüm4.9
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu9.5 MB
ÜreticiO&K Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

O&K Print Watch Free Yazıcı Programı

O&K Print Watch Free yazılımı aldığınız çıktıların hangi tarihte, hangi yazıcıdan ve bilgisayardan aldığınızı boyut hesaplamalarıyla birlikte çıktı bilgilerini gösteren programdır. Programı genel olarak kırtasiyeler ve internet cafe sahipleri daha çok kullanmaktadırlar.

Eğer günlük hayatınızda yazıcılar ile çok içli dışlı iseniz çıktıların ağ yöneticileri ve aldığınız çıktıların boyutlarını hesaplama bilgilerini derleyip toplayıp tüm bilgilerini sizlere sunan O&K Print Watch yazıcı programıdır. Böylelikle yazıcı ile ilgili tüm aktiviteleriniz daha kolay ve zorlandığınız yazıcı ve çıktı alma işlemini daha basit hale getiri. Yazıcılar ile ilgili istatiksel değerleri de görebilirsiniz.

Baskı Maliyetlerini Düşürün!

Profesyonel Yazıcı Programı O&K Print Watch Free ile marka fark etmektesizin sadece 1 yazıcı veya çok fonksiyonlu yazıcılarınızı(mfp); yönetebilir, çeşitli kotalar yardımıyla baskı maliyetlerinizi sınırlandırabilir, geniş raporlama kabiliyeti ile maliyetlerinizi detaylı analiz edebilir ve kelime bazlı filtreleme, sistem üzerinde üretilmiş baskıların görüntülerini saklama kabiliyet ile yüksek doküman güvenliği sağlayabilirsiniz. Bunlardan sonra ise; işletmenizin baskı maliyetlerini, CO2 salınımını azaltabilir, doküman güvenliliği en üst seviye çıkarabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi    Windows Server 2012 / Windows 8 / 7 / Server 2008 / Server 2003 / Vista / XP (server, advanced server, enterprise edition, 64-bit edition, ultimate, workstation, professional)

HDD 100 MB ve daha fazlası, pdf saklama özelliği için

Yazıcı belirtilen yazdırma dilleri ile çalışan tüm yazıcılar PCL (version 3, 4, 5, 5E, 5C, 6(XL), HP-GL/2, POSTSCRIPT (level 2 and 3), ESC/Page, ESC/P(with Remote Mode Commands), ESC/P2, 9-Pin ESC/P, FX, Zj-Stream, CPCA, BJL, ZIMF.

Veritabanı: SQLIte veya MS SQL Server 2005 Express ve daha yükseği.

Programın Ekran Görüntüsü

111 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CintaNotes CintaNotes
  TürkçeÜcretsiz4.96 MB
 • Microsoft Outlook Microsoft Outlook
  TürkçeÜcretsiz208 MB
 • Open Office Open Office
  TürkçeÜcretsiz122.37 MB
 • Microsoft Wordpad Microsoft Wordpad
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz3.64 MB
 • O&K Print Watch Free HAKKINDA YORUM YAZIN