Office 2013

Office 2013

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu800.0 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (800.0 MB)

Microsoft Office 2013 Windows Ofis Yazılımı

Office 2013 indir, Windows 8 ile beraber kullanıma sunulan Office 2013 programı masaüstü bilgisayarlarda ve laptoplarda kullanılabilmektedir. Microsoft’un 15.sürümü olarak bilinen bu yazılım programı, geliştirilen yeni jenerasyon ile merak uyandırmaktadır. Bilgisayar kullanıcılarının memnun kaldığı ve son derece gelişmiş bulduğu bu sürüm, Windows 8’in metro arayüzünden faydalanmaktadır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan programlardan bir tanesidir.

Office 2013 Nedir?

Yazılım programı olarak tanımlanan Office 2013, görsel açıdan birçok zenginliği bünyesinde barındırmaktadır. Daha sade ve kullanışlı bir arayüzle kullanıcı karşısına geçen program, kullanan herkesin basitçe anlayabileceği bir formda sunulmaktadır. Yenilenen bu arayüz sayesinde genç yaşlı demeden her kesimden kullanıcının basitçe kullanabildiği dikkat çekmektedir.

Tema düzeninde sadelikten yana olan Microsoft, Office 2013 programında da aynı prensibi korumaktadır. Karmaşık ve yorucu bir tema göze çarpmamaktadır.

Office 2013 Özellikleri

Office 2013 bilhassa son sürüm tablet bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Tablet bilgisayarlar çift kullanımlı olduğu için programın android işletime de uygun olması gerekmektedir. Bu şekilde düzenlenen ve dokunmatik cihazlar üzerinde de kullanılabilen Office 2013 oldukça başarılı bir programdır.

Basit kullanımı sayesinde hemen herkesin anlayabileceği bir içerikte sunulan program, bilgisayarınızda Office işlemlerini daha kolay gerçekleştirmenizi mümkün kılmaktadır. Esnek bir forma sahip olması bu açıdan son derece faydalı kabul edilmektedir. Kullanıcılar tarafından olumlu dönüt almasını sağlayan birçok özelliği bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Office 2013 HAKKINDA YORUM YAZIN