Norton Internet Security 2019

Norton Internet Security 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2017
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu79.90 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.90 MB)

İnternet Güvenliğini Sağlamaya Yarayan Antivirüs

Norton Internet Security 2019 indir, internet üzerinden gelebilecek her türlü kötü yazılım ve dosya indir işlemlerinde zararlı yazılımları engelleyerek bilgisayarımızın daha güzel bir şekilde çalışmasını sağlar. Windows tabanlı çalışan program çevirimiçi her türlü tehtitlere karşı koruma altına alır bilgisayarınızın güvenli düzeyini en üst seviyelere çıkarmayı sağlar. Norton Internet Security Antivirüs güvenlik 2019 programı ile bilgisayarınızda bulunan bütün dosyalarınız güven içerisinde kalacaktır.

Norton Antivirüs Trojan, worm ve spyware gibi tehtit unsuru içeren büyük virüslere karşı sizlerin bilgisayarını koruyarak her zaman sağlıklı hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Tehtit unsuru içeren ve bilgisayarımıza zarar veren casus yazılımları truva atlarını her daim önler. Web sitelerinde gezinirken virüslü siteleri sizlere belirterek bilgi sahibi olmanızı sağlar ve sizleri virüslü içeriklerden uzak tutar. Kötü niyetli kimlik hırsızlarıyla da en iyi şekilde başa çıkabilen yazılımı kesinlikle sayfamızdan ücretsiz indirin.

Sizlerde bilgisayarlarınıza eğer Norton Internet Security antivirüs yazılımını kurduysanız artık gönül rahatlığı ile sorunsuz bir şekilde internette gezinme işlemini yapabilirsiniz. Phishing adıyla adlandırılan internet sitelerinde kötü içerikli yazılımlara karşı tuzaklarına düşmeden adımlar atmayı ve güvenlik önlemi her zaman en üst seviyede olacak biçimde sizleri yönlendirmeyi başarır. Bunu yaparken bilgisayarınızın sistemini asla zor duruma düşürmez ve gayet hızlı sağlıklı eskisi gibi çalışmanızı sağlayabilmektedir.

Norton Internet Security 2019 PC’de her zaman arka planda çalışarak gelebilecek kötü virüslere karşı hali hazırda hazırda bekler. GÜvenlik ayarlarını istediğinize göre ayarlabilmenize olanak sağlar. İster eviniz de olun istersenizde iş yeriniz de olun her nerde olursanız olun yazılım sizin bilgisayarınızın güvenliği en iyi şekilde sağlar.

Bilgisayarınıza takılan flashlar’da ki veya cd’lerde ki virüsleri tarayarak temiz mi değil mi kontrol eder ve virüs varsa tek tek silip temiz hale getirir. Bunu yaparken ne sizi nede bilgisayarınızın donanımını yormaz www.indirson.com ekibi sizlere keyifli dakikalar diler. Ekibimize her türlü soru ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bilgisayarınızı yapışkan internet reklam virüslerinden en iyi şekilde korunmanız içi mutlaka kurup virüs taraması yaptırın.

Antivirüs Güvenlik programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Comodo AntiVirus Comodo AntiVirus
    TürkçeÜcretsiz5.4 MB
  • Comodo Security Comodo Security
    İngilizceÜcretsiz5.20 MB
  • Norton Internet Security 2019 HAKKINDA YORUM YAZIN