Norton AntiVirus

Norton AntiVirus

Versiyon/Sürüm2015 22.5.4.24
LisansDeneme Sürümü
DilTr-En
Dosya Boyutu79.88 MB
ÜreticiSymantec Corp.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (79.88 MB)

Norton AntiVirus Virüs Temizleme Programı

Norton AntiVirus indir, 2019 yılında Windows bilgisayarımızı zarar verebilecek casus yazılımlara karşı en iyi Norton antivirüs programı ile bilgisayarımızın güvenliğini en iyi şekilde sağlayan güvenlik programıdır. Virüs içeren dosyaları bulup bilgisayarımıza girmesini önlüyor. Norton AntiVirus gelişmiş tarama sistemi sayesinde bilgisayarımızın bölümlerinde bulunan virüsleri tek tek bulup etkisiz hale getiriyor. Sizlerde bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını istiyorsanız download edin.

Norton antivirüs 2019 sağladığı profesyonel güvenliği sayesinde bilgisayarın perfonmansını en iyi konuma getiriyor. Gerçek zamanlı koruması sayesinde bilgisayarımızı kötü içerikli yazılımlardan koruyarak riski en aza indiriyor. Sistemin C*D*E disklerini detaylı bir şekilde tarayıp gereksiz dosyaları etkisiz hale getirip beliren virüsleri de siliyor.

Her türlü antivirüs ve casus yazılıma karşı etkin bir koruma sağlıyor. Norton Antivirüs güvenlik programı flash bellekler bilgisayara takıldığında içinden veri almadan önce virüs taraması yaparak güvenli olup olmadığını kontrol ediyor.

Norton AntiVirüs Programı Özellikleri

 • E-posta anlık mesajlaşma kutusuna virüs denetlemesi yapıyor.
 • Casus yazılımları engelliyor.
 • Bilgisayara bulaşan virüsleri otomatik siliyor.
 • Gelişmiş tarama sistemi mevcuttur.
 • Adware,spyware gibi kötü casus dosyalarını engelliyor.
 • Her türlü tehtitlere karşı en iyi güvenlik ortamını sağlıyor.
 • Bilgisayarı riskten kurtarıp en iyi perfonmans göstermesini sağlıyor.
 • 2015 son sürümü ile yepyeni gelişmiş güvenlik koruma sistemi yenilenmiştir.

Norton AntiVirus Uygulaması her zaman bilgisayarın arka planında çalışarak güvenliği sağlar. Ayrıca her zaman kendini otomatik güncelleyip yeni geliştirilen virüslerden sizleri korur. İnternet bilgilerinizi gizli tutar internette güvenli bir şekilde hareket etmeniz için ortam hazırlar. www.indirson.com ekibi iyi günlerde kullanmanızı diler.

Norton AntiVirus Programın Ekran Görüntüsü

Nerdeyse birçok bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyduğu antivirüs koruma ve güvenlik sağlamaya programları arasında en popüler kullanıma sahip yazılımlar arasında yer almaktadır. Programın ana ekran görüntüsünde ve diğer kategorilerinde ne gibi hizmetler verdiğiniz aşağıda yer alan ekran fotoğraflarına bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde daha basit bir kullanım sağlamaktadır.

  Benzer Programlar

 • McAfee Stinger McAfee Stinger
  İngilizceÜcretsiz52 MB
 • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Norton AntiVirus HAKKINDA YORUM YAZIN