Virüs Temizleme Programı

Virüs Temizleme Programı

Versiyon/Sürüm2.08.08
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu293 MB
ÜreticiNORMAN
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (293 MB)

Norman Malware Cleaner AntiVirüs Temizleme Programı

Bilgisayarınızda bulunan zararlı virüs yazılımlarını temizleyerek bilgisayarınızın en iyi perfonmansda çalışmasını sağlar. Antivirüs temizleme programının son sürümünü sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Bilgisayarımızın sistemine bulaşan kötü içerikli yazılımları bularak kaldırma görevini üstlenen yazılım böylelikle sistemimizin güvenliğini en üst düzeyde tutabiliyor.

Norman Malware Cleaner

Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım paketiyle hizmet veren zararlı yazılım temizleyici programı istenmeyen kötü yazılımlardan bilgisayarımızı en iyi şekilde koruyor. Her ne kadar tek başına işe yaramıyor gibi gözüksede hızlı tarama yapması ve sürekli güncelebilir olması bizlerin yararına.

Norman Malware Cleaner

Bilgisayarınıza indirdiğiniz andan itibaren yazılımın bütün özelliklerinden faydalanabiliyoruz. Norman Malware Cleaner virüs temizle yazılımı bilgisayarımızın perfonmansını etkilemeden çalışma faaliyeti sürdürür. Norman Malware Cleaner Virüs Temizleme Programı Kullanımı kolay basit arayüzü sayesinde her seviye de ki kullanıcıya hitap ediyor.

Norman Malware Cleaner Temizleme Aracı Özellikleri

 • Gereksiz çalışan dosyaları durdurarak bilgisayarın perfonmansını artırır.
 • Diskinizde bulunan gereksiz dosyaları kaldırır.
 • ActiveX ve istemediğiniz tarayıcı eklentilerini internet tarayıcılarından kaldırır.
 • Registry Kayıt defterlerini düzenler gereksizleri temizler.
 • “Hosts” adlı gereksiz dosyaları kaldırır.
 • Windows işletim sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışır.

Virüs temizleme programı eşsiz özelliklere sahip yazılım sayesinde bilgisayar sisteminde bulunan zararlı vürüs içeriklerini temizleyerek aktif koruma güvenlik sisteminden ücretsiz faydalanabiliyoruz. Bilgisayar performansının daha iyi bir şekilde çalışma sağlaması adına mutlaka programı kurup güvenliğinizin daha üstün seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.

Norman malware cleaner virüs koruma ve temizleme silme programının bilgisayar uyumlu 32 bit veya 64 bit sürümünü indirmenizi tavsiye ediyorum. Programın nasıl kurulması gerektiğini anlatan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. 2016 güncel son sürümüyle daha hizmet verebilmek adına sınırsız kullanım paketiyle karşınıza çıkmaktadır.

Virüs Temizleme Yazılımı Kurulum ve Kullanım Videosu

  Benzer Programlar

 • McAfee Stinger McAfee Stinger
  İngilizceÜcretsiz52 MB
 • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Virüs Temizleme Programı HAKKINDA YORUM YAZIN