Namaz Vakti

Namaz Vakti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.8.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.5MB
ÜreticiNamaz Vakti
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.5MB) iOS indir Android indir

Namaz ve Ezan Vakitlerini Okuma Bildirme Programı

Namaz vakti programı indir, İstanbul, Ankara, İzmir gibi tüm illeri kapsayan, Diyanetin ezan okuma saatlerine uygun mobil ve Windows bilgisayar versiyonlarını konumuzdan rahatça indirebilirsiniz. Eğer sizlerde namazlarınızın vakitlerini kaçırmamak istiyorsanız bilgisayarınıza Namaz vakti programını kurarak Namaz saatlerini kaçırmadan kılacaksınız. Bilgisayar android mobil ve ios mobil cihazlar için geçerli olan program ile ezan vakitlerin ezanınızı okuyarak sizlerin bilgi ezandan anında haberdar olmanızı sağlar. Sadece Türkiye zamanlı olmayan Diyanet vakfı tarafından ücretsiz düzenlenen takvimi sizlere belirtir. Yani tüm dünya ülkelerinin ezan vakitlerini bildirerek gurbette kalan vatandaşlarımızı da ezan vakitlerinden bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Namaz Vakti

Namaz vakti ezan okuma programı sizlerin namazlarını sorunsuz bir şekilde zamanında takip etmenizi sağlayacaktır. Mesela öğle namazı okundu vaktin ne zaman çıkacağını geri sayım ile sizlere bildirerek güzel bir şekilde haberdar olmanızı sağlamaktadır. Ezanın okunduğunu bildirmesini istiyosanız masaüstünde gözükecek olan bilgi çubuğuyla sizlerin haberdar olması sağlanmaktadır. Namaz vakti diyanet ezan saatleri ile aynı olmakta ve sizin bulunduğunuz yerde imam ile aynı anda sizleri ezan ile veya bildirim sesi ile uyarmaktadır.

Ayrıca namaz ne zaman okunacaksa veya ne zaman kılmak istiyosanız hatırlatma saatini ayarlayarak sizleri haberdar edebilirler. Namaz Vakti ezan okuma programı her vakit için farklı ezan okuyan hocalarımızı seçebilme özgürlüğü de sağlayan namaz vakti programı eşsiz özelliklere sahiptir. Sizlerde eğer namazımı kaçırmayım hemen haberim olsun veya hatırlatsın diyorsanız kolaylık sağlayan bu paketi anında bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Ezan okuma programı Android telefonlarımızda ios telefonlarımızda ve bilgisayalar  için kullanılmak üzere ayarlanmış  bir program ve uygulamadır.

Namaz Vakti Ekran Görüntüsü

1382 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Büyük Günahlar Büyük Günahlar
  TürkçeÜcretsiz716k
 • İBB Kurban İBB Kurban
  TürkçeÜcretsiz16M
 • Diyanet Haber Diyanet Haber
  TürkçeÜcretsiz
 • Hayrat Kuran Hayrat Kuran
  TürkçeÜcretsiz5,6 MM
 • Namaz Vakti HAKKINDA YORUM YAZIN