N Kolay İnternet Bankacılığı

N Kolay İnternet Bankacılığı

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55M
ÜreticiAktif Yatırım Bankası
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (55M) iOS indir Android indir

N Kolay Aktif Bank Mobil Bankacılık Uygulaması

N Kolay indir, Aktif Bank’ın mobil bankacılık uygulaması olan N Kolay cüzdan ile bono işlemleri ve kart ödemesi yapabileceğiniz Android bankacılık uygulamasıdır.

N Kolay Android uygulaması Aktif Bank tarafından geliştirilen N Kolay mobil bankacılık uygulamasıdır. Android ve mobil platformlarda kullanabileceğiniz finans uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aktif Bank müşterisi olarak günlük yüksek getiri avantajları sunan N Kolay Bono hizmetinden yararlanabileceğiniz ücretsiz bir bankacılık uygulamasıdır. Üyelik işlemlerini de kısa bir sürede tamamlayarak kredi kartı ödemesi, havale, bono ve EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

N Kolay mobil bankacılık uygulamasında bono hizmetinden yararlanırken bonolarınızı 7 gün, 1 ay ve 1 yıllık dönemlerdeki bono bakiyelerinizi de takip edebilirsiniz. N Kolay uygulamasını kullanırken yatırım yapmadan önce getiri hesabı için hesaplama aracını kullanarak doğru hesaplamalar yapabilirsiniz.

Aktif Bankası’nın sunmuş olduğu N Kolay online internet bankacılığı uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Online internet bankacılığı uygulaması N Kolay kullanırken tüm EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • N Kolay İnternet Bankacılığı HAKKINDA YORUM YAZIN