N Kolay İnternet Bankacılığı

N Kolay İnternet Bankacılığı

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55M
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (55M) iOS indir Android indir

N Kolay Aktif Bank Mobil Bankacılık Uygulaması

N Kolay indir, Aktif Bank’ın mobil bankacılık uygulaması olan N Kolay cüzdan ile bono işlemleri ve kart ödemesi yapabileceğiniz Android bankacılık uygulamasıdır.

N Kolay Android uygulaması Aktif Bank tarafından geliştirilen N Kolay mobil bankacılık uygulamasıdır. Android ve mobil platformlarda kullanabileceğiniz finans uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aktif Bank müşterisi olarak günlük yüksek getiri avantajları sunan N Kolay Bono hizmetinden yararlanabileceğiniz ücretsiz bir bankacılık uygulamasıdır. Üyelik işlemlerini de kısa bir sürede tamamlayarak kredi kartı ödemesi, havale, bono ve EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

N Kolay mobil bankacılık uygulamasında bono hizmetinden yararlanırken bonolarınızı 7 gün, 1 ay ve 1 yıllık dönemlerdeki bono bakiyelerinizi de takip edebilirsiniz. N Kolay uygulamasını kullanırken yatırım yapmadan önce getiri hesabı için hesaplama aracını kullanarak doğru hesaplamalar yapabilirsiniz.

Aktif Bankası’nın sunmuş olduğu N Kolay online internet bankacılığı uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Online internet bankacılığı uygulaması N Kolay kullanırken tüm EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • N26 The Mobile Bank N26 The Mobile Bank
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • PTT Bank PTT Bank
    TürkçeÜcretsiz25.00 MB
  • N Kolay İnternet Bankacılığı HAKKINDA YORUM YAZIN