Minecraft: Pocket Edition Oyunu

Minecraft: Pocket Edition Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Mobil Cihazlarda Minecraft Hayatta Kalma Oyunu

Minecraft PC indir, Oyun android telefon ve tabletler üzerinde şehir kurma ve hayatta kalarak yaratıcılık deneyiminizi konuşturacağınız uygulamadır. Her yaştaki oyun severe hitap edebilmeyi başaran Dünya üzerindeki en popüler oyunlardan bir tanesidir.

Minecraft: Pocket Edition Nasıl Oynanır?

Microsoft tarafından satın alınan gençlerin ve yetişkinlerin vazgeçemediği oyun haline gelen kısacası milyonlara hitap eden yaratıcılığı geliştirme oyunudur. Okul öğrencileri için hazırlanan özel sürümü ile eğitime destek amaçlı tasarlanmıştır. Minecraft: Pocket Edition Android Minecraft oyunu her ne kadar ücretli olsa da uygun fiyatıyla tüm mobil kullanıcıları indirebilir.

Minecraft: Pocket Edition oyun Dünyası’nda toplamış olduğunuz madenler yardımı ile para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile en iyi bina inşatı için gelişmiş araç gereçler satın alıyoruz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilecek oyunda size zarar vermeyen çalışan yaratıkları öldürmeden size rahat yok. Arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayıp hayatta kalma mücadelesinde yardım alacaksınız.Oyunu satın aldıktan sonra mobil cihazlar için uyumlu paketini akıllı cihazlarda açarak bilgisayar başında olmasanız dahi rahatlıkla oynayabileceksiniz. Kısa sürede milyonlara hitap eden mobil oyun dünyasında büyük ses getiren Minecraft: Pocket Edition android dosyasını indirip oynamaya başlayabiliriz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Story Mode Minecraft Story Mode
    İngilizceDeneme Sürümü
  • Exploration Lite Exploration Lite
    TürkçeÜcretsiz331 MB
  • Minecraft: Pocket Edition Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN