Minecraft (Mac)

Minecraft (Mac)

Versiyon/Sürüm1.6.4
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu398.32 KB
ÜreticiMojang
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (398.32 KB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Minecraft Kale İnşaat Savaş Oyunu Mac

Dünya’da bir çok kullanıcısı olan  hayran kitlesi olan Minecraft oyunu mac işletim sistemi bilgisayarlar için  kullanılan verisyonudur. Kale Savaşları Minecraft oyununda kendi kalelerinizi inşa edecek karşı rakiplerin kalelerinden örnekler ile siz daha iyisini yapma gayretinde olacaksınız.

Minecraft (Mac)

Minecraft (Mac)

Minecraft oyununda çıkarmış olduğunuz madenler ile her türlü istediğiniz kaleleri inşa edeceksiniz lakin düşmanlarınızın  gece saldırılarına karşı dikkatli olmak zorundasınız.  Oyun her işlerim sistemi için yazılmış versiyonları bulunmakla birlikte  mobil versiyonuda bulunmaktadır.

Her kesimin rahatlıkla oynadığı oyunda multiplayer imkanınız bulunmaktadır. Mac Minecraft versiyonu olan oyunda herşeyi istediğiniz gibi ayarlayabiliyor, windows versiyonu ilede rahatlıkla bütün oyunun her imkanınında faydalanabiliyorsunuz.  Mac Minecraft oyunu ile düşmanlara karşı amansız bir  mücadele vereceksiniz oyun içinde silah zırhlar üreteceksiniz.

Minecraft (Mac) Strateji oyunu olan ve kısa sürede tüm oyun severlerin büyük ilgisini toplayarak oynanan oyun zeka geliştirme oyunu olarakta tanımlanabilir. Başarıyı yakalamış ve en popüler oyunlar arasında yeri almış üstün grafik ara yüz ekranıyla tüm oyuncular faydalanmaktadır. Minecraft oyunun  ana konusunu Minecraft indir bağlantımızdan ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun Ekran Görüntüsü

323 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • Minecraft (Mac) HAKKINDA YORUM YAZIN