Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Versiyon/Sürüm4.3.216.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu10.7 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz AntiVirüs Güvenlik Programı

Bilgisayar sistemimizi casus yazılımlardan, virüslerden, trojan, spyware, truva atı, antivirüs ve küçük büyük demeden her türlü tehtit unsuru meydana getirebilecek yazılımlardan bizleri eş zamanlı olarak koruyor. Her daim güncelliğini koruyan paket son sürümü ile en iyi hizmeti veriyor.

Microsoft Security Essentials

Microsoft firmasının geliştirdiği antivirüs uygulaması tamamen ücretsiz piyasaya sürülmüştür. Günümüz teknolojisine ayak uydurmayı bilmiş profesyonel bir çalışma aktivitesi gösteren Microsoft Security Essentials programı bizlere en iyi güvenlik hizmetini sağlıyor. Sistemin arka planında her daim sessizce çalışarak sistemin güvenliğini en iyi konum için ayarlıyor. Bilgisayarımıza tehtit oluşturabilecek unsurları bulup sistemden temizliyor.

Antivirüs Programının gelişmiş sistemi sayesinde bilgisayarın performansını en iyi konum için ayarlıyor. Bilgisayarı virüslerden arındırarak bilgisayarın ömrünü gösterdiği perfonmans düzeyini daha üst seviyeye çıkarıyor. Microsoft Security Essentials internette rahat rahat gezinebilmemiz için internet güvenlik koruma özelliği ile kullanıcı bilgilerimizi güvenli bir şekilde koruyor. İnternette bulundurduğumuz verilerinde korumasını en iyi şekilde üstleniyor.

Not: Yazılım windows işletim sistemlerinde bulunan windows vista ve windows 7 ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Windows programları arasında en iyi programlar arasında yerini almayı başarmıştır.

Microsoft şirketinin en iyi Windows işletim sistemi uyumlu güvenlik koruma programı olarak hizmet veren program sayesinde sistemde bulunan tüm zararlı içerikleri silerek etkili koruma aktivitesi gerçekleştirmektedir. Ücretsiz ve sınırsız kullanım hizmeti sayesinde tüm kullanıcılar faydalanabilecekler. Microsoft Security Essentials programın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için ekran resimlerini ön izleme yaparak ön bilgi edinebilirsiniz.

Microsoft Security Essentials Programı Ekran Görüntüsü

275 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Microsoft Security Essentials HAKKINDA YORUM YAZIN