Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint

Versiyon/Sürüm16.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu62.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Microsoft PowerPoint Sunum Hazırlama Apk Uygulaması

Microsoft PowerPoint apk indir, Android mobil cihazlardan sunum hazırlamak için tercih edilen uygulamadır. PowerPoint apk gündeme geldiği andan itibaren milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama bugün hemen herkesin cep telefonunda yerini alır. Çoğu zaman iş için kullanılıyor olsa da eğitim sektöründe de sunum yapma, ders anlatma amacıyla Microsoft PowerPoint tercih edildiği bilinir. Android uygulamalar arasında benzerleri bulunsa da hiçbir alternatifin Microsoft PowerPoint apk yerini tutması mümkün değildir.

Microsoft PowerPoint Özellikleri

Mobil Sunum uygulaması olarak birçok açıdan avantaj sağlayan Microsoft PowerPoint, modern bir arayüze sahiptir. Canlı renkler, grafikler, hızlı ve pratik kullanım avantajı ile kullanıcılarını memnun bırakır. Microsoft PowerPoint apk dokunmatik ekranla profesyonel şekilde optimize edilmiş olan uygulama, klavye ya da fare kullanmadan sunum hazırlayabilmenizi sağlar.

Video, slayt, tablo ya da animasyon kullanarak sunum yapmak istediğinizde bu uygulamayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint İndir

Microsoft PowerPoint, android işletimli cihazlarda kullanılan uygulamalardandır. Bir süre öncesine kadar yalnızca bilgisayarlarda kullanılan uygulama daha sonra cep telefonları ve tabletler için de hazır hale gelmiştir. Uygulama marketlerden birkaç dakika içinde indirip kullanmak mümkün olduğu için çoğu zaman ilk tercih edilen seçenek Microsoft PowerPoint olur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Google E-Tablolar Google E-Tablolar
    TürkçeÜcretsiz36M
  • Google Slaytlar apk Google Slaytlar apk
    TürkçeÜcretsiz45.3 MB
  • Microsoft PowerPoint HAKKINDA YORUM YAZIN