İŞKUR E-Şube Apk indir

İŞKUR E-Şube Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,1 MB
ÜreticiTurkiye İş Kurumu
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

İŞKUR E-Şube Açık İş İlanları Uygulaması

İŞKUR E-Şube APK indir Android, İşkur’un resmi mobil uygulamasıdır. İŞKUR E-Şube ile iş arayanlar ve işverenler için bir dizi hizmet sunar. İş arayanlar, uygulama üzerinden iş ilanlarını arayabilir, iş başvurularını takip edebilir, mesleki eğitimler için başvuru yapabilir, işsizlik ödeneği başvurularını yapabilir ve ödemelerini takip edebilirler. İşverenler ise uygulama üzerinden iş ilanı verip, iş başvurularını yönetebilir, işgücü taleplerini oluşturabilir ve İŞKUR’un hizmetlerinden yararlanabilirler. İŞKUR E-Şube APK indir, iş arayanlar ve işverenler için kolay bir kullanıcı deneyimi sunar ve iş arama ve işe alma sürecini hızlandırır.

İŞKUR E-Şube Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İŞKUR E-Şube APK Android mobil uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı Google Play Store veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, uygulamayı açarak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemi için TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, uygulama içinde yer alan menülerden istediğiniz hizmete erişebilirsiniz.

işkur E-Şube APK indir Android uygulamasıyla, İiş arayanlar için uygulama üzerinden iş ilanlarını arayabilir, başvurularını takip edebilir, mesleki eğitimlere başvurabilir ve işsizlik ödeneği başvurularını yapabilirler. İşverenler ise uygulama üzerinden iş ilanları verebilir, iş başvurularını yönetebilir, işgücü taleplerini oluşturabilir ve İŞKUR’un hizmetlerinden yararlanabilirler.

işkur Apk uygulamasını kullanmadan önce uygulama içinde yer alan kullanım kılavuzunu okumanızı ve uygulamayı doğru şekilde kullanmanızı öneririm. Ayrıca, herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, İŞKUR müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

İşkur Web Sitesi : https://www.iskur.gov.tr/

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • İŞKUR E-Şube Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN