Microsoft PowerPoint Apk indir

Microsoft PowerPoint Apk indir

Versiyon/Sürüm16.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu62.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Microsoft PowerPoint Sunum Hazırlama Apk Uygulaması

Microsoft PowerPoint apk indir, Android mobil cihazlardan sunum hazırlamak için tercih edilen uygulamadır. PowerPoint apk gündeme geldiği andan itibaren milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama bugün hemen herkesin cep telefonunda yerini alır. Çoğu zaman iş için kullanılıyor olsa da eğitim sektöründe de sunum yapma, ders anlatma amacıyla Microsoft PowerPoint tercih edildiği bilinir. Android uygulamalar arasında benzerleri bulunsa da hiçbir alternatifin Microsoft PowerPoint apk yerini tutması mümkün değildir.

Microsoft PowerPoint Özellikleri

Mobil Sunum uygulaması olarak birçok açıdan avantaj sağlayan Microsoft PowerPoint, modern bir arayüze sahiptir. Canlı renkler, grafikler, hızlı ve pratik kullanım avantajı ile kullanıcılarını memnun bırakır. Microsoft PowerPoint apk dokunmatik ekranla profesyonel şekilde optimize edilmiş olan uygulama, klavye ya da fare kullanmadan sunum hazırlayabilmenizi sağlar.

Video, slayt, tablo ya da animasyon kullanarak sunum yapmak istediğinizde bu uygulamayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint İndir

Microsoft PowerPoint, android işletimli cihazlarda kullanılan uygulamalardandır. Bir süre öncesine kadar yalnızca bilgisayarlarda kullanılan uygulama daha sonra cep telefonları ve tabletler için de hazır hale gelmiştir. Uygulama marketlerden birkaç dakika içinde indirip kullanmak mümkün olduğu için çoğu zaman ilk tercih edilen seçenek Microsoft PowerPoint olur.

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • Microsoft PowerPoint Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN