Microsoft PowerPoint Windows 10

Microsoft PowerPoint Windows 10

Versiyon/SürümPreview
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu77 MB
Üretici
İşletim SistemiWin10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (77 MB)

Windows 10 Sunum Hazırlama Programı

Microsoft PowerPoint indir, Windows 10 bilgisayarlara uyumlu Microsoft ofis programıdır. Dünya üzerinde oldukça etkili bir konuma sahiptir. Geliştirdiği uygulamaları ve sunduğu kullanım imkânları sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Microsoft PowerPoint sunum yapanlar ve etkili görsel filmler hazırlamak isteyenler için önemli bir uygulamadır.

Ne İşe Yarar?

Microsoft PowerPoint  etkili bir sunum hazırlama programıdır. Windows 10 güncelleştirmesi ile tablet ve mobil cihazlarda da kullanılabilir hale getirilmiştir.

Microsoft PowerPoint Nasıl Kullanılır?

PowerPoint dokunmatik desteği ve klavye ve mouse ihtiyaç duymadan etkili sunumlar ve hazır olan sunumlar üzerinde düzenleme yapma imkânınız daha da arttırılmıştır. İşleriniz için hazır tablo ve grafik desteği sağlayan program ile işinizle ilgili bilgilerinizi daha net karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint Özelliği

Windows 10 desteği ile gelen yenilenmiş özellikleri ile daha avantajlı bir kullanım imkânı sunan sunum hazırlama programı internet üzerinde mail hesabınız ya da buluttaki dosyalarınıza kolay erişim imkânı sağlamaktadır. Ayrıca anında yapılan değişiklikleri kaydederek yaptığınız değişikliklere her an ulaşabilme imkânı sağlamaktadır. Kolayca yazdırma seçeneği ile sunumlarınız isterseniz kâğıt üzerinde de değerlendirme imkânına sahip olabilirsiniz. Türkçe dil desteği sağlaması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanılan animasyon ve smartArt uygulamaları da yenilenerek etkileyici hale getirilmiştir. Büyük ve küçük ekranlı cihazlarda da aynı oranda kullanılabilir özelliğe sahip uygulama bütün cihazlar için uygun bir formatta kullanıma sunulmuştur.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Microsoft PowerPoint Windows 10 HAKKINDA YORUM YAZIN