Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm14.0.4760.1000
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu586 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (586 MB)

Microsoft Ofis Yazılımı 2010 Sürümü

Microsoft Office 2010 indir, Microsoft iş dünyasında en çok kullanılan ofis yazılımlarından birisi olan Microsoft Office 2010 programı bilgisayara 2010 sürümünü indir işlemi yapıp bütün dosyalarınızı kolay bir şekilde açmanızı sağlayacaktır. Windows 64 bit sürümü anlaşılır kolay bir şekilde kullanılmasını amaçlamış ve bu hedefinde başarı sağlamıştır. 2018 yılında olmamıza rağmen halen tercih edilen sürüm olarak bilinmektedir. Office 2010 indir iş yaşamanında kullanıcılarına daha basit kolay bir sürümünü  sunmuş pratik bir yaşam felsefesini sağlamayı amaçlamıştır ve bu amacında a Microsoft Office programı ile ulaşmıştır.

Microsoft Office

Microsoft bu amaç ve hedeflerinde en büyük başarısını yeni nesile ayak uydurarak akıllı telefonlarda  bilgisayar ve tabletlerde  uyum içinde çalışmasıyla birbirleri arasında uyumu bir iletişimi sağlaması ile bunu başarmış bir yazılım olarak bizlerin kullanımına sunmuştur. Microsoft Office programı uyumlu bir seknorize özelliği ile hangi ortamda yazıarınızı yazarsanız yazın bu  bilgilerinizi en güvenilir şekilde farklı ortamlarda  sizlerin ulaşmasını sağlamıştır.

Microsoft Ofis Önemli Uyarı

Microsoft Ofis 2010 bu deneme sürümünde sizlere özel bir anahtar ile indirmenizi sağlamaktadır. Microsoft’un güvenli sayfasına yönlendirilek indireceğiniz programda Microsoft live kullanıcı adı ve şifresiyle yan buna sizlerin vazgeçilmez kullandığı programlar arasında olmuş olan Msn kullanıcı adı ve şifresi de diyebileceğimiz bilgileri kullanarak  indirme işlemini tamamlamaktasınız.

Microsoft Ofis 2010 programı bizler için vazgeçilmez  bir nimet olarak devam etmekte Microsoft şirketinden yeni çıkartacagı sürümünde çok daha farklı insanların işleini daha çok pratikleştirecek sunumlar yapmasını beklemekteyiz. indirson ekibi olarak sizlerle bu güzel programı paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Office 2010 Özellikleri

Kullanılabilirliği yüksek
PowerPoint video desteği
Milyonlarca kişinin tercihi
Şık Tasarımı

Microsoft Office Ekran Görüntüsü

 

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB