Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

Versiyon/Sürüm14.0.4760.1000
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu586 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (586 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Microsoft Ofis Yazılımı 2010 Sürümü

Microsoft iş dünyasında en çok kullanılan ofis yazılımlarından birisi olan Microsoft Office 2010 programı bilgisayara 2010 sürümünü indir işlemi yapıp bütün dosyalarınızı kolay bir şekilde açmanızı sağlayacaktır. Windows 64 bit sürümü anlaşılır kolay bir şekilde kullanılmasını amaçlamış ve bu hedefinde başarı sağlamıştır. 2018 yılında olmamıza rağmen halen tercih edilen sürüm olarak bilinmektedir. İş yaşamanında kullanıcılarına daha basit kolay bir sürümünü  sunmuş pratik bir yaşam felsefesini sağlamayı amaçlamıştır ve bu amacında a Microsoft Office programı ile ulaşmıştır.

Microsoft Office

Microsoft Office 2010

Microsoft bu amaç ve hedeflerinde en büyük başarısını yeni nesile ayak uydurarak akıllı telefonlarda  bilgisayar ve tabletlerde  uyum içinde çalışmasıyla birbirleri arasında uyumu bir iletişimi sağlaması ile bunu başarmış bir yazılım olarak bizlerin kullanımına sunmuştur. Microsoft Office programı uyumlu bir seknorize özelliği ile hangi ortamda yazıarınızı yazarsanız yazın bu  bilgilerinizi en güvenilir şekilde farklı ortamlarda  sizlerin ulaşmasını sağlamıştır.

Microsoft Ofis Önemli Uyarı

Microsoft Ofis 2010 bu deneme sürümünde sizlere özel bir anahtar ile indirmenizi sağlamaktadır. Microsoft’un güvenli sayfasına yönlendirilek indireceğiniz programda Microsoft live kullanıcı adı ve şifresiyle yan buna sizlerin vazgeçilmez kullandığı programlar arasında olmuş olan Msn kullanıcı adı ve şifresi de diyebileceğimiz bilgileri kullanarak  indirme işlemini tamamlamaktasınız.

Microsoft Ofis 2010 programı bizler için vazgeçilmez  bir nimet olarak devam etmekte Microsoft şirketinden yeni çıkartacagı sürümünde  çok daha farklı insanların işleini daha çok pratikleştirecek sunumlar yapmasını beklemekteyiz. indirson ekibi olarak sizlerle bu güzel programı paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Microsoft Office Ekran Görüntüsü

 

1201 kez indirildi

Benzer Programlar

 • PDF Online PDF Online
  TürkçeÜcretsiz
 • ApowerPDF İndir ApowerPDF İndir
  TürkçeÜcretsiz14.00 MB
 • Word Windows10 Word Windows10
  İngilizceDeneme Sürümü87.00 MB
 • Excel Excel
  TürkçeDeneme Sürümü79.80 MB
 • Microsoft Office 2010 HAKKINDA YORUM YAZIN