Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework

Versiyon/Sürüm4.5
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu66.76 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66.76 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Microsoft .NET Framework Yazılım Geliştirme Oluşturma Programı

Kendi programlarınızı kendiniz oluşturabilmeniz için üretilmiş programdır. Microsoft .NET Framework son sürümü 4 4.5 ile internet yazılımlarını en iyi şekilde oluşturabilmek ve güçlü yazılımlara yer açan uygulama iyi bir kodlama dili biliyorsanız veritabanı bilginiz güçlüyse yeni programlar yapabilmeniz hiç de zor olmayacak. Yazılım geliştirme programı olarak kullanılmaktadır.

Microsoft .NET Framework 4.5

Microsoft .NET Framework

Yazılım geliştiricilerin en çok tercih ettiği programlar arasında yer alan Microsoft .NET Framework yepyeni sürümüyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Oluşturduğunuz programlar katmanlar halinde meydana geliyor ve bu katmanlar sayesinde yazılımın çalışma perfonmansı artıyor. Yeni sürümü teknoloji standartlarına en iyi şekilde destek veriyor.

Ayrıca çoklu dil paketi sayesinde istediğin dilde yazılımlar oluşturun. Eski sürümlerine nazaran daha hızlı bir perfonmans gösteren ve çoklu dil paketiyle kullanıcılarına en iyi hizmeti veriyor. www.indirson.com dan bu yazılımı ücretsiz indirin ve yaşadığınız sorunları ekibimize bildirebilirsiniz. Değerli zamanlarda kullanmanızı dileriz.

Microsoft .NET Framework

Yazılımcılar için içeriğinde bir çok geliştirici özellikler ve kütüphanele sayesinde bu platform’da  en iyi yazılımları üretebilirsiniz. Saymakla bitmeyen avantajları ile Microsoft .NET Framework programı sayesinde harikalar yaratacaksınız.

Not: Yazılım Geliştirme Oluşturma Programı bilgisayarınızda kurulu olan uygulamaların daha iyi çalışma aktivitesi gösterebilmesi adına mutlaka yüklü olması gerekn yazılımlar arasında yer almaktadır. Sizde hemen ücretsiz programı indir yaparak güzel hizmetinden faydalanabilirsiniz.

258 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CintaNotes CintaNotes
  TürkçeÜcretsiz4.96 MB
 • Microsoft Outlook Microsoft Outlook
  TürkçeÜcretsiz208 MB
 • Open Office Open Office
  TürkçeÜcretsiz122.37 MB
 • Microsoft Wordpad Microsoft Wordpad
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz3.64 MB
 • Microsoft .NET Framework HAKKINDA YORUM YAZIN