Microsoft Edge

Microsoft Edge

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm42.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu83M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (83M) iOS indir Android indir APK indir

Microsoft Edge APK Android Gelişmiş İnternet Tarayıcısı

Microsoft Edge APK indir, İnternet Explorer’dan daha gelişmiş bir Android internet tarayıcısı olan Microsoft Edge ücretsiz bir güçlü web tarayıcısıdır.

Microsoft Edge oldukça eskide kalan İnternet Explorer yerine getirilmiş olan tarayıcıdır. Bugün neredeyse hiç kullanılmayan Explorer, Microsoft tarafından yenilenerek, güncellenerek farklı bir formda sunulmaktadır. İyi bir tarayıcı uygulamasına ihtiyacınız olduğunda Edge indirip deneyebilir, donanımları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle yeni ve hızlı bir internet tarayıcısına ihtiyacınız olduğunda Microsoft Edge bu beklentinizi karşılayacak türden hizmet sunacaktır.

Bilhassa içerisinde yer alan sesli asistan Cortana ile çok ses getiren Microsoft Edge Android APK uygulaması, asiste edilmesi gereken tüm işlemleri eksiksiz yerine getirmektedir. Bir web tarayıcısında aradığınız her şeyi Edge ile bulabilmeniz mümkündür.

Microsoft Edge İndir

Microsoft Edge APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için önerilmektedir. Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle mobil mağazanıza gidip indir demeniz gerekmektedir. Hızlıca inen uygulama daha sonra aç diyerek açılmakta ve sizden hesap açmanız istenmektedir. Kişisel hesabınızı açtıktan sonra istediğiniz gibi aramanızı yapabilir, tarayıcınızı gözden geçirebilirsiniz.

En temel özelliği Web notları olan Microsoft Edge Android APK uygulamasının bu özelliği ile internet sayfaları üzerinde not alabilme fırsatı yarattığı görülmektedir. Bir sayfada bakınırken üzerine not alabilir, dilediğiniz gibi ekran kaydı alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandex Alice Yandex Alice
    RusçaÜcretsiz64,5 MB
  • Web Tarayıcısı 2019 Web Tarayıcısı 2019
    İngilizceÜcretsiz3,5 MB