Metro 2033 Redux Türkçe Yama

Metro 2033 Redux Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.44 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.44 MB)

Metro 2033 Redux Oyunu için Türkçe Dil Yama Paketi

Metro 2033 Redux Türkçe yama indir, Metro 2033 serisinin Redux ve Last Light oyunu için Türkçe dil paketidir. Steam’de yayınlanan oyunun hikayesini daha iyi anlayabilmek ve görevlerini başarıyla yapabilmek için ücretsiz Türkçe yamasıdır.

Metro 2033 Redux Oyunu Hikayesi

Oyun Moskava’da savaş sonrasında korku dolu bir hikayeyi anlatıyor. Nükleer bombanın insanlar üzerindeki etkisini ve insanlığın içerisinde bulunduğu aciz durumu kon alıyor. Savaş sonrası ortaya çıkan insandan güçlü mutantların varlığını ve durumun içinden çıkılmaz bir hale geldiğini görüyoruz. Metro 2033 oyunu karakteri ise bu mutantlarla iletişim kurabilmeye çalışmaktadır.

Metro 2033 Redux Türkçe yama ile oyunda menüler, diyaloglar, görevler ve tüm seçenekler Türkçe olarak karşınıza geliyor. Steam‘da yayınlanan oyunun senaryosu hikayeye dayandığı için İngilizce dilini bilmeyenler bu Türkçe dil paketini indirip daha keyifli ve verimli bir oyun oynayabilirler. Oyunun arkaplanı, senaryo kalitesi, grafik ve ses öğeleri tüm detayıyla mükkemel tasarlanmıştır.

Oyun Rusya’nın başkenti Moskova’da geçtiği için Rusça dili ağırlık göstermektedir. Rusça terimleri Türkçe karşılığı parantez içinde belirtilmiştir. Last Light ve Redux oyununa Türkçe yamayı kurabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Metro 2033 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz metro-2033-turkce-yama-indirson.exe dosyasını çalıştırın. Türkçe kurulumu ile iler ileri dediğiniz yama kurulumu başarıyla gerçekleşiyor. Ancak bunu yapmadan önce mutlaka oyunun kapalı olması gerekiyor.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • Metro 2033 Redux Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN