McAfee AVERT Stinger

McAfee AVERT Stinger

Versiyon/Sürüm12.1.0.1990
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu10.48 MB
ÜreticiMcAfee
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.48 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

McAfee AVERT Stinger Uzantılı Spesifik Virüs Temizleme Programı

McAfee AVERT Stinger Bilgisayar sisteminde bulunan virüsleri temizleyerek bilgisayarın en iyi performansda çalışmasını sağlıyor. Virüslerin temizlinmesini ücretsiz bir şekilde sağlıyor. Geliştirilmiş üst düzey güvenliği sayesinde en iyi şekilde verilerimizi koruyan McAfee AVERT Stinger sürekli olarak kendisini güncelleyerek  hiç bir virüse geçit vermeden özelliklede W32 Virüslerine karşı duyarlı bir pogramdır.

indir son sürüm

McAfee AVERT Stinger

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte bir çok virüs türü meydana geliyor. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde yepyeni tarama sistemi ile çalışıyor. Yeni tarama özelliği sayesinde bir çok virüsü etkisiz hale getiriyor. W32 Polis virüslerinin etkin çalışma algoritmaları ile dosyalarımızın kurtarılması engellenebiliyor.

W32 Virüs Temizleme programı virüs bulaşmış dosyalarımızı önemli verilerimizi kurtarabilmek için en iyi şekilde temizleyerek onarımını yapıyor. McAfee AVERT Stinger programı yepyeni son sürümü ile bir çok kullanıcısına en iyi şekilde hizmet sağlıyor. Artık sisteminizin tam olarak taramasını yapıp bozuk dosyalarınızı onarabileceksiniz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

McAfee AVERT Stinger Programın Kurulum ve incelemesi

W32 ve diğer çeşitli virüs ve anti virüsleri bilgisayar sisteminden silme programı olan sistem performansını etkilemeden etkili güvenlik koruma çalışması yapan programın bilgisayarınıza indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasında hangi adımları izleyeceğiniz sağlıklı bir şekilde takip edebilmeniz adına video çekimini izleyerek programın nasıl kullanılması gerektiği hakkında ön bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

W32 Virüs Temizleme programı Ekran Görüntüsü

Kullanıcılarımızın yararına olması açısından program yüklenirken ve ana ekran menüsünü görebilmeniz için ekran fotoğrafları çekilerek ön izleme yapabilmeniz sağlanmaya çalışılmıştır.

262 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • McAfee AVERT Stinger HAKKINDA YORUM YAZIN