Match Master 3D indir

Match Master 3D indir

Versiyon/Sürüm1.38
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31M
ÜreticiWords Mobile
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Match Master 3D ve 3B Üçlü Eşleştirme Oyunu

Match Master 3D APK indir, Android 3B nesneleri eşleştirme oyunudur. Match Master 3D zorlu seviyeleri, 3D grafikleri ve 3B nesneleri bulup üçlü eşleştir.

Match Master 3D APK Android oyununda düzinelerce 3B nesneleri bularak eşleştirme yapabileceğiniz oyundur. Muhteşem 3D grafikleri ve zorlu seviyeleriyle karşımıza çıkan klasik üçlü eşleştirme oyunudur.

Match Master 3D APK Android indir

3B nesneleri olan oyun içerisinde düzinelerce sevimli malzemeler vardır. Match Master 3D APK Android oyununda kekler, meyveler, hayvanlar, oyuncaklar ve daha fazla malzemeleri eşleştir. Oyunda yerdeki tüm nesneleri kaldırıp 3B nesneleri eşleştirin.

Zorlu seviyeleri bulunan oyunda birbirinden farklı bölümler bulunmaktadır. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor ve 3D grafikleriyle bağımlılık yapan bir oyundur. Match Master 3D APK Android oyununda rahatlatıcı sesler, otomatik kaydetme, kaldığınız yerden devam edebilme ve 3D görsel efekleriyle dikkat çekmektedir. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Match Master 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Bingo.MatchGame&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    TürkçeÜcretsiz192 MB
  • Xbox Game Pass Apk indir Xbox Game Pass Apk indir
    TürkçeÜcretsiz60 MB
  • Match Master 3D indir HAKKINDA YORUM YAZIN