Manual Gearbox Car Parking indir

Manual Gearbox Car Parking indir

Versiyon/Sürüm4.5.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu218M
Üreticiolzhass
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Manual Gearbox Car Parking Araba Sürme Oyunu

Manual Gearbox Car Parking APK indir, şehir ve mesire alanlarında gezebileceğiniz araba simülasyonu oyunu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Manual Gearbox Car Parking oyunu; kontrolünüzün sizde olduğu arabayı şehir içerisinde keyifle sürmenizi sağlamaktadır. Arkadaşlarınızla yarışlara girebilir, bölümler ilerledikçe arabalarınızı geliştirebilirsiniz. Farklı modeller içeren araba skalası ile sizlere geniş bir yelpaze sunan oyunda kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır.

Manual Gearbox Car Parking APK indir

Android tablet ya da cep telefonlarınıza indirebileceğiniz oyunu, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz oyunda, dünyanın her yanından gelen oyuncularla hırslı bir rekabet içerisinde kendinizi bulacaksınız. Manual Gearbox Car Parking APK Android oyunu içinde; şehirler, doğa alanları, kent merkezleri gibi farklı noktaları gezme fırsatınız vardır. Yolcu ya da polis modu gibi farklı modları da seçebileceğiniz oyunda, ses ve metin sohbetleri de mevcuttur. Oyun; gerçekçi bir sürüş zevki için oldukça iyi bir tercihtir. Manual Gearbox Car Parking APK Android araba oyunu benzeri oyunları ücretsiz indirmek için android araba oyunları kategorimize giriş yapabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Traffic Cop 3D indir Traffic Cop 3D indir
    İngilizceÜcretsiz192M
  • Internetsiz araba oyunları indir Internetsiz araba oyunları indir
    İngilizceÜcretsiz80M
  • Manual Gearbox Car Parking indir HAKKINDA YORUM YAZIN