LA Noire Türkçe Yama

LA Noire Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm2.00
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.4 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (19.4 MB)

LA Noire Oyunu Türkçe Dil Yama Paketi

LA Noire Türkçe yama indir, Steam ve dlc paketlerini indirip Türkçe yama sorunu için oyunçeviri tarafından hazırlanan % 100 Türkçe dil yama paketidir. LA Noire Türkçe ile oyundaki cinayetleri kolayca çözebilir menüler ve karakterleri diyaloglarını daha kolay anlayabilirsiniz.

Adventure tarzındaki oyunları oynamayı seviyorsanız bu alan en başarılı oyunlardan birisi olan LA Noire Türkçe yama ile oynayabilirsiniz. Oyunda polis memuru olarak birçok cinayeti ve suç mahalline gidip incelemelerde bulunuyoruz. Suçluları yakalamak için kanıtları bulup sorunları çözmemiz isteniyor.

Oyundaki Amerikan tarzı müzikler, sesler ve farklı grafik ekranı ile oyundan büyük bir keyif alacağınızı umuyoruz. Oyunçeviri ekibi tarafında hazırlana % 100 Türkçe yama ile oyundaki vakaları daha kolay çözmenizi sağlayan paketi indirmenizi tavsiye ediyorum.

LA Noire Türkçe Yama sayesinde oyundaki görevleri ve hikayeyi tüm detaylarıyla çok daha iyi bir şekilde kavrayabiliyoruz. Steam dlc paketleriyle birlikte gelen sorunları çözmek için İngilizce dilini Türkçe diline çeviren yamayı ücretsiz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

LA Noire Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan L.A. Noire_TR_Yama_v2.00.exe dosyasını çalıştırın. Ancak oyun kapalıyken bunu yapmanızda fayda vardır. Çünkü oyun açıkken yaparsanız sorunlar meydana gelebilir.

  Benzer Programlar

 • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
  TürkçeÜcretsiz4,1 MB
 • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • LA Noire Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN  LA Noire Türkçe Yama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   çok iyi