Kimlik programı

Kimlik programı

Versiyon/Sürüm
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiITRACODE SOFTWARE
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5 MB)

Kurumsal Kimlik Yapma Programı

Kimlik hazırlama programı indir, içeriğindeki pek çok özellikle kart hazırlama imkanı sunmaktadır. Bilgi-Yazılım tarafından üretilen uygulama Windows bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Birçok kurumsal alan için gerekli olan kimlik programını, bilgisayar kullanımı yeterli seviyede olan herkes rahatlıkla kullanabilir. Hazır şablonlar uygulamayı daha kullanışlı hale getirmiştir.

Kimlik Programı Özellikleri Nelerdir?

Kimlik programı, okulların, işletmelerin, derneklerin ve buna benzer kurumların fazlasıyla işine yaramaktadır. Kimlik programını tasarım işiyle uğraşanlar da kullanabilir. Deneme sürümü olarak alacağınız kimlik programının süresi bitince tam versiyona çevrilmesi gerekiyor. Kullanmak istemezseniz; bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor. İçeriğindeki hazır şablonlar sayesinde dakikalar içinde kimlik kartı hazırlanabiliyor. Kimlik kartı uygulamasının boyutu sadece 2.8 MB olup saniyeler içinde bilgisayara indirilebilir.

Kimlik Programı Nasıl Kullanılır?

Kimlik programının ister deneme sürümünü ister tam sürümünü bilgisayarınıza hızlıca indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlamanız gerekiyor. Kurulum bitince uygulamayı açıp var olan şablonlardan yararlanarak tasarım yapabileceğiniz gibi tamamen boş bir dosya açıp sıfırdan bir tasarım yapabilirsiniz. Var olan şablonlar üzerinde kişiselleştirme yaparak da tasarım oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın tam sürümünde sınırsız sayıda kimlik kartı tasarımı yapabilirsiniz. Deneme sürümünde ise bir takım kısıtlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tam sürümü edinmek için uygulamanın kendi sitesini ziyaret edebilir ya da deneme sürümü uygulamasındaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Kimlik programı HAKKINDA YORUM YAZIN