Kimlik programı

Kimlik programı

Versiyon/Sürüm
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiITRACODE SOFTWARE
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 gün önce
Güncelleme Tarihi17 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Kurumsal Kimlik Yapma Programı

Kimlik programını, kimlik hazırlama programı kategorisinde bulabilirsiniz. Kimlik hazırlama programı, içeriğindeki pek çok özellikle kart hazırlama imkanı sunmaktadır. Bilgi-Yazılım tarafından üretilen uygulama Windows bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Birçok kurumsal alan için gerekli olan kimlik programını, bilgisayar kullanımı yeterli seviyede olan herkes rahatlıkla kullanabilir. Hazır şablonlar uygulamayı daha kullanışlı hale getirmiştir.

Kimlik Programı Özellikleri Nelerdir?

Kimlik programı, okulların, işletmelerin, derneklerin ve buna benzer kurumların fazlasıyla işine yaramaktadır. Kimlik programını tasarım işiyle uğraşanlar da kullanabilir. Deneme sürümü olarak alacağınız kimlik programının süresi bitince tam versiyona çevrilmesi gerekiyor. Kullanmak istemezseniz; bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor. İçeriğindeki hazır şablonlar sayesinde dakikalar içinde kimlik kartı hazırlanabiliyor. Kimlik kartı uygulamasının boyutu sadece 2.8 MB olup saniyeler içinde bilgisayara indirilebilir.

Kimlik Programı Nasıl Kullanılır?

Kimlik programının ister deneme sürümünü ister tam sürümünü bilgisayarınıza hızlıca indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlamanız gerekiyor. Kurulum bitince uygulamayı açıp var olan şablonlardan yararlanarak tasarım yapabileceğiniz gibi tamamen boş bir dosya açıp sıfırdan bir tasarım yapabilirsiniz. Var olan şablonlar üzerinde kişiselleştirme yaparak da tasarım oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın tam sürümünde sınırsız sayıda kimlik kartı tasarımı yapabilirsiniz. Deneme sürümünde ise bir takım kısıtlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tam sürümü edinmek için uygulamanın kendi sitesini ziyaret edebilir ya da deneme sürümü uygulamasındaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

28 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Office Öğrenci Office Öğrenci
 • Office 365 Office 365
  trÜcretli
 • Infix PDF Editor Infix PDF Editor
  enDeneme Sürümü25.40 MB
 • Veirasoft Veirasoft
  TürkçeÜcretsiz39.60 MB
 • Kimlik programı HAKKINDA YORUM YAZIN