Keytext

Keytext

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.25
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.66 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.66 MB)

Keytext Yazı Çoğaltma Programı

Keytext indir, yazı yazarken sıkça tekrar edilen kelimeleri ve cümleleri daha kolay şekilde yazabilme imkânı sunan Keytext, sadece mause kullanımı ile yazı yazabilmeyi sağlamaktadır. Office programlarını sürekli kullanmak durumunda olan çalışanlar için son derece cezbedici özelliklere sahip olan yazı çoğaltma programı önceden kullanıcının oluşturacağı tuş kombinasyonları ile istenilen yazıların kolay yoldan çoğaltılmasına imkân vermektedir.

Keytext Nedir?

Sıkça kullanılan cümleler için kopyala yapıştır yöntemi en sık tercih edilen kısa yol olmasına karşın daha hızlı olmak isteyenler için Keytext, pek çok kullanıcının beklentilerini en üst düzeyde karşıladığı bir yazılımdır. Sınırsız kelime ve cümle kaydedebilme özelliği sayesinde sürekli yazı yazanların işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

İlk etapta demo sürümü ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan program, satın alıp sürekli yararlanmak isteyenler için fiyatı 29.95 Dolar olarak belirlenmiştir.

Keytext Programının Özellikleri

Bilgisayar kullanıcılarının yazı yazmak dışında şifre girmek gibi sürekli yaptıkları işlemleri de daha kolay hale getiren yazı çoğaltma programı, daha önceden kullanıcının kaydettiği komutları birkaç harf kombinasyonu ile yazmak mümkündür. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan yazılım en eski işletim sistemlerini bile desteklemektedir.

Dil seçeneğinin İngilizce olarak tasarlanmış olmasına rağmen kullanışlı ara yüzü sayesinde tüm araçları ve sihirbazları kısa sürede keşfetmek ve kullanmaya başlamak mümkün olacaktır. Genellikle sekreter ve muhasebeci gibi iş sahiplerinin işini kolaylaştıran program ücretsiz demo sürümü ile isteyen her kullanıcının beğenisine sunulmuştur.

351 kez indirildi

Benzer Programlar

 • BlueStacks 4 BlueStacks 4
  TürkçeÜcretsiz408 MB
 • XFire Türkçe Yama XFire Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz32 KB
 • Mame32 Plus Mame32 Plus
  İngilizceÜcretsiz53.16 MB
 • Secere Aile Soyağacı Secere Aile Soyağacı
  TürkçeDeneme Sürümü0.89 MB
 • Keytext HAKKINDA YORUM YAZIN