Keytext

Keytext

Versiyon/Sürüm2.25
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.66 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.66 MB)

Keytext Yazı Çoğaltma Programı

Keytext indir, yazı yazarken sıkça tekrar edilen kelimeleri ve cümleleri daha kolay şekilde yazabilme imkânı sunan Keytext, sadece mause kullanımı ile yazı yazabilmeyi sağlamaktadır. Office programlarını sürekli kullanmak durumunda olan çalışanlar için son derece cezbedici özelliklere sahip olan yazı çoğaltma programı önceden kullanıcının oluşturacağı tuş kombinasyonları ile istenilen yazıların kolay yoldan çoğaltılmasına imkân vermektedir.

Keytext Nedir?

Sıkça kullanılan cümleler için kopyala yapıştır yöntemi en sık tercih edilen kısa yol olmasına karşın daha hızlı olmak isteyenler için Keytext, pek çok kullanıcının beklentilerini en üst düzeyde karşıladığı bir yazılımdır. Sınırsız kelime ve cümle kaydedebilme özelliği sayesinde sürekli yazı yazanların işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

İlk etapta demo sürümü ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan program, satın alıp sürekli yararlanmak isteyenler için fiyatı 29.95 Dolar olarak belirlenmiştir.

Keytext Programının Özellikleri

Bilgisayar kullanıcılarının yazı yazmak dışında şifre girmek gibi sürekli yaptıkları işlemleri de daha kolay hale getiren yazı çoğaltma programı, daha önceden kullanıcının kaydettiği komutları birkaç harf kombinasyonu ile yazmak mümkündür. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan yazılım en eski işletim sistemlerini bile desteklemektedir.

Dil seçeneğinin İngilizce olarak tasarlanmış olmasına rağmen kullanışlı ara yüzü sayesinde tüm araçları ve sihirbazları kısa sürede keşfetmek ve kullanmaya başlamak mümkün olacaktır. Genellikle sekreter ve muhasebeci gibi iş sahiplerinin işini kolaylaştıran program ücretsiz demo sürümü ile isteyen her kullanıcının beğenisine sunulmuştur.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Keytext HAKKINDA YORUM YAZIN