Jumanji: Epic Run

Jumanji: Epic Run

Versiyon/Sürüm1.7.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu153M
ÜreticiCrazy Labs by TabTale
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi23 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Jumanji: Epic Run 4D Koşu Oyunu

Android Jumanji: Epic Run APK indir, 4D grafik kalitesi sunan Jumanji: Epic Run koşu oyunu olarak karşımıza çıkan eğlenceli bir macera oyunudur.

Jumanji: Epic Run Klasik koşu oyunlarının yanı sıra eğlenceli ve 4D grafik kalitesi olan Jumanji Epic Run, adından da anlayacağınız üzere Jumanji filminden esinlenerek hikâyesi kullanılmıştır. Jumanji: Epic Run oyununda yer alan karakterler, filmde yer alan başrol oyuncuları ile birebir benzerdir. Kutsal Falcon mücevheri çalınmış ve onu bulmak için zorlu bir maceraya atılıyorsunuz.

Hayvan sürülerinden kaçıyor, dağları tırmanıyor ve nehirleri geçiyorsunuz. Koşu oyununda yeni koşucuları almak için seviye atlamanız gerekirken, oyunu oynamak çok basit. Parmak hareketiyle oynayacağınız Jumanji Epic Run oyununda engellere takılmadan gidebildiğiniz kadar gitmeniz gerekiyor.

Jumanji: Epic Run Android APK indir

Jumanji: Epic Run Android APK koşu oyununda 4 farklı avatarın yer aldığı Jumanji Epic Run apk oyununda bölümleri kolayca geçmek için karakterlerin becerilerini de geliştirmeyi unutmayın. Android ve IOS platformunda oynayabileceğiniz Jumanji Epic Run oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Plato – Oyunlar & Grup Sohbetleri Plato – Oyunlar & Grup Sohbetleri
    İngilizceÜcretsiz109 MB
  • BeachClean BeachClean
    TürkçeÜcretsiz35.4 MB
  • Jumanji: Epic Run HAKKINDA YORUM YAZIN