IP Hider Pro

IP Hider Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.6.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB)

IP Hider Pro Engelli Sitelere Giriş için IP Adresi Sakla

IP Hider Pro indir, internet güvenliğini sağlamak için IP adresini gizler ve yasaklı sitelere giriş yapar.
İnternet ortamında anonim gezinti yaparak istediğiniz siteyede rahatça giriş için engelli sitelerin engelini kaldırır. Eski adıyla Fast Hide IP olan profesyonel ve hızlı kullanımıyla yasaklı sitelere giriş ve IP saklama programıdır. İnternette yapmış olduğunuz tüm işlemlerin gizli tutulması için IP adresinizi maskeler ve anonim gezinti fırsatı sunar.

IP Hider Pro Engelli Sitelere Giriş Yapın

Özellikle ülkemizde girilmesi engellenen ve hız sınırlılığı getirilen YouTube, Vimeo, Twitter, Instagram ve Facebook benzeri sitelerin engelini kaldırır. IP Hider Pro ücretsiz indirip hemen deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Deneme sürümünde 5 farklı ülkenin proxy, dns ve IP adreslerini paylaşmaktadır. Ancak satın alırsanız birçok ülkenin IP adresinden istediğnizi kullanabileceksiniz bu arada fiyatı 4.95 dolardır.

IP Hider Pro bilgisayarınızda kolay ve hızlı kullanmak için geliştirilen güvenli programdır. Yasaklı sitelere giriş ve IP adresi gizlemenin yanı sıra kötü niyetli kullanıcıların bize ulaşmasını engelliyor. Artık güvenli internet gezintilerinin tadını çıkartın, internet bağlantı hız kayıplarını yaşamadan gezintiler için hemen indirin.

    Benzer Programlar

  • Hotspot Shield Apk Hotspot Shield Apk
    TürkçeÜcretsiz14.3 MB
  • FREE VPN FREE VPN